Представники УГКЦ взяли участь в обговоренні документу «Напрямні відзначення Світового Дня Молоді в місцевих Церквах»,

Читай також

 • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
 • Перша тисяча свічок – щоб зігріти воїнів
 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Представники УГКЦ взяли участь в обговоренні документу «Напрямні відзначення Світового Дня Молоді в місцевих Церквах»,

     Заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш і представниця Молодіжної Комісії Єпархії Чикаго Лілія Семко взяли участь у міжнародній конференції, організованої Dicastery for Laity, Family and Life, у рамках обговорення нового документу «Напрямні відзначення Світового Дня Молоді в місцевих Церквах», до якого доєдналося дві сотні учасників із усього світу.

     Під час зустрічі представники УГКЦ ознайомили учасників із основними ініціативами, орієнтованими на молодь, які відбуваються в нашій Церкві.

     ― Квітна неділя ― особливий день уваги всієї церковної спільноти до молоді. З цієї нагоди Глава нашої Церкви вже впродовж десятиліття пише особливе послання до молоді, яке стає напрямним молодіжного душпастирства на цілий рік. Також тисячі молодих людей у молитві та паломництві зустрічаються на Всеукраїнській прощі у Зарваниці. Ще один масштабний захід, який єднає молодь і глобальну УГКЦ, даючи можливість зустрічі,― Фестиваль «Вітер На-Дії», який є «святом віри», ― наголосив отець Роман Демуш.

     Окрім цього в межах заходу прозвучало заохочення молоді усього світу долучитися до Першого Всесвітнього дня людей похилого віку, який цьогоріч вперше відзначатимуть 25 липня. «Я є з тобою по всі дні» ― це тема і гасло цього дня, який проголосив Папа Франциск, тема «єднання поколінь» якому дуже на серці – закликавши молодь усього світу розпізнати бабусів та дідусів у кожній особі похилого віку. Конгрегація Мирян, Родини і Життя закликала в цей день організувати Богослуження для старших людей у катедральних храмах усього світу, а молодіжним спільнотам ― послужити їм.

      

     Читай також

    • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
    • Перша тисяча свічок – щоб зігріти воїнів
    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"