«Оази серед пустелі»: під час Декади Місійності Екобюро УГКЦ видало книгу про Дари Святого Духа

Читай також

 • «Є ризик, що люди помруть не від куль, а від голоду» — заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Роман Демуш до молоді Харківського екзархату
 • СпоЖити: Екосистема твоєї бульбашки
 • «Екосистема твоєї бульбашки»: чи потрібні «фільтри» у час війни?
    • «Оази серед пустелі»: під час Декади Місійності Екобюро УГКЦ видало книгу про Дари Святого Духа

     У Бюро УГКЦ з питань екології побачила світ нова книга під назвою «Оази серед пустелі».

     Це видання є духовно-екологічними роздумами над Дарами Святого Духа, які мають  допомогти осмислити й реалізувати той безмежний потенціал, який  кожен охрещений отримав від Бога під час таїнства Хрещення та Миропомазання, передає Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

     Передмову до «Оаз серед пустелі» написав преосвященний Владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецький та Голова Ради з питань Євангелізації при Главі УГКЦ. «Бог, як сіяч, уже посадив своє добре насіння (Святого Духа) у землю (у нас). Він сам приготував цей ґрунт, полив живою водою й удобрив найціннішою кров’ю свого Сина. Тепер Він, зі свого боку, очікує, що Його дари та плоди стануть видимими й певним чином проявлятимуться в нашому повсякденному житті», – зауважує Владика Йосафат у передмові до видання.

     Автором книги є о. д-р Володимир Містерман, довголітній співпрацівник Бюро УГКЦ з питань екології, який у вступному слові, пояснюючи важливість Дарів Святого Духа, підкреслює, що «кожен християнин у таїнстві Хрещення та Миропомазання отримав від Бога один неоціненний, однак часто навіть у Церкві недооцінений та знецінений дар. Цим унікальним скарбом для Церкви Христової та кожного охрещеного є дари Святого Духа, які є тим потужним потенціалом, яким Господь прагне преобразити кожну людину, а через неї увесь сотворений у Христі світ».

     Книга підготовлена та видана зусиллями Бюро УГКЦ з питань екології з нагоди проголошеного Папою Франциском Року Laudato Si.

     Духовно-екологічні роздуми по кожному дару Святого Духа вибудувані в певній послідовності: спочатку автор подає роздуми в дусі вчення Папи Франциска над кожним із семи дарів, опісля викладає біблійне підґрунтя, авторську молитву, іспит сумління та запрошення до конкретної, дієвої любові (акт дияконії).

     «Завдяки дарам Святого Духа християнам під силу відновлювати у світі втрачену через гріх гармонію. Воплочуючи заповідь любові й трепетно ставлячись до довкілля, християнські громади мають шанс стати у світі тими «Оазами серед пустелі», які пригадуватимуть про небесну Батьківщину й безмежну Божу любов та Його милосердя», – йдеться у виданні.

     Читай також

    • «Є ризик, що люди помруть не від куль, а від голоду» — заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Роман Демуш до молоді Харківського екзархату
    • СпоЖити: Екосистема твоєї бульбашки
    • «Екосистема твоєї бульбашки»: чи потрібні «фільтри» у час війни?
     • Оціни

      [ratemypost]