Реколекції від Місії “Рахиль” – 10-12 грудня, м. Львів

Читай також

 • Передвеликодні реколекції для студентської молоді
 • Шепочіть моє ім‘я: 29 серпня
 • Запрошуємо на Духовні вправи для чоловіків та жінок згідно методу св. Ігнатія з Лойоли
    • Реколекції від Місії “Рахиль” – 10-12 грудня, м. Львів

     Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я запрошує на реколекції від Місія “Рахиль” для осіб, що пережили втрату дитини під час вагітності, пологів, чи невдовзі після народження. Реколекції відбудуться 10-12 грудня 2021 р. Б., у Львові. Тел.: +380678760100

     Про Місію “Рахиль”

     Саме 4 роки тому ми розпочали вишколи для фахівців із духовно-психологічного супроводу осіб, що пережили втрату дитини під час вагітності, пологів чи невдовзі після них, за співпраці з #Project_Rachel у США.

     Сьогодні служіння #Місії_Рахиль в Україні за благословенням #Блаженнішого_Патріарха_Святослава відбувається відповідно до програми #Комісії_УГКЦ_у_справах_душпастирства_охорони_здоровя, яку затвердив #Синод_єпископів нашої Церкви.

     Ми видали посібники, що містять детальні рекомендації для цього служіння, а також молитовник “Богородице, захисти життя”.

     “Родинна порадня” місії у Львівській архиєпархії діє за благословенням високопреосвященного митрополита #Ігоря_Возьняка і за сприяння пароха храму св. Андрія отця #Михайла_Лучківа, ЧСВВ. Є змога конфіденційно отримати допомогу під час індивідуального консультування, на зустрічах у групах за методикою подвійного процесу, на реколекціях місії.

     За пандемійних обмежень фахівці місії консультують онлайн, телефоном, навіть письмово (через електронну пошту).

     Дуже цінним є те, що особи, які отримали допомогу в місії, долучаються до служіння в ній 💕.

     Ми завжди відкриті до співпраці, нових ідей та їхнього втілення. Нехай цей час жовтня, який названо місяцем обізнаності про пренатальні втрати, буде також можливістю дізнатися про те, що #Місія_Рахиль — це середовище, у якому ви, ваші друзі, знайомі завжди отримаєте щиру підтримку і фахову допомогу.

     Телефонуйте +380678760100.

     Джерело: Місія “Рахиль”

     Читай також

    • Передвеликодні реколекції для студентської молоді
    • Шепочіть моє ім‘я: 29 серпня
    • Запрошуємо на Духовні вправи для чоловіків та жінок згідно методу св. Ігнатія з Лойоли
     • Оціни

      [ratemypost]