Різдво для всіх – підтримай благодійну акцію УКУ «Вифлеємська гостина»

Читай також

 • «ЖИТИ ПЕРЕМОЖНО: Школа Патріарха Йосифа Сліпого» – презентація книжки митрополита Бориса Ґудзяка
 • Центр гідності дитини УКУ організовує школу «Гідність дитини як безумовна цінність»
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • Різдво для всіх – підтримай благодійну акцію УКУ «Вифлеємська гостина»

     За доброю традицією, 6 січня, у Надвечір’я Різдва Христового в стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина» – Святвечір для людей у потребі. Аби самотні люди змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів та стати волонтерами.

     Схожу ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх 26-ти років. 

     Цей рік не стане виключенням, однак попри пандемію та фінансову скруту у всьому світі, ми просимо всіх небайдужих долучитися до збору коштів та підтримати нашу ініціативу. 


     Організатор «Вифлеємської гостини 2022» – деканат з душпастирських справ УКУ запрошує допомогти у проведенні Святвечора.

     Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ)

     Ціль – збірки 60 тис. грн. Завдяки цим пожертвам, ми зможемо пригостити Різдвяною вечерею щонайменше 100 осіб у трапезній УКУ, а також, по можливості, привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні.

     Тривалий час Святвечір для безхатченків, нужденних та одиноких людей відбувався в одному із корпусів УКУ на вулиці Хуторівка, однак і цього разу, задля дотримання усіх карантинних норм, організатори перенесли гостину в корпус на вулиці Козельницької (Трапезна УКУ). Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 годині зі святкового богослужіння в університетському храмі святої Софії – Премудрості Божої.

     Цього року організатори очікують в гості 100 осіб, тож запрошують долучитися до допомоги волонтерів 5-6 січня (розставити стільці, столи, їжу, декорувати зал). Щоби долучитися до організації гостини як волонтер, телефонуйте за номером  +380 98 0581886 (Євгенія Фау, студентка 2 курсу програми Соціології) 

     Запрошуємо усіх поділитися радістю великого свята. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!

     За деталями звертайтеся за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк)

     Читай також

    • «ЖИТИ ПЕРЕМОЖНО: Школа Патріарха Йосифа Сліпого» – презентація книжки митрополита Бориса Ґудзяка
    • Центр гідності дитини УКУ організовує школу «Гідність дитини як безумовна цінність»
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
     • Оціни

      [ratemypost]