Започатковуємо інформаційний проєкт на об’єднання родин #walkingwithfamilies

Читай також

 • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
 • Перша тисяча свічок – щоб зігріти воїнів
 • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
    • Започатковуємо інформаційний проєкт на об’єднання родин #walkingwithfamilies

     У час приготування до Різдва Патріарша комісія у справах молоді долучається до медійного проєкту Декастерії у справах мирян, сім’ї та життя ― #walkingwithfamilies.

     ― Сьогодні інститут сім’ї змушений протистояти багатьом викликам. Щодо цієї ситуації Глава УГКЦ наголосив: «Так як свого часу у підпіллі, сім’я зберегла Церкву, так сьогодні обов’язком Церкви є зберегти сім’ю.» Зрештою, наші єпископи УГКЦ у своєму останньому Синодальному посланні заохочують огорнути особливою душпастирською турботою кожну родину, ― каже заступник очільника Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш. ― Ми хочемо подорожувати з нашими сім’ями в цей передсвятковий час, адже Різдво ― це особливий період, коли наші родини збираються разом за Святвечірніми столами, відвідують одні одних, колядують, радіють, єднаються.

     У межах проєкту #walkingwithfamilies щоденно висвітлюватимемо в соцмережах стилізовані уривки Апостольського післясинодально повчання про любов у сім’ї «Радість Любові» (Amoris Laetitia). У такий спосіб важливими повідомленнями охоплюватимемо різні вікові групи ― дітей, молодь, молоді подружжя, батьків, дідусів та бабусів.

     ― Важливо передовсім ознайомити усіх із турботливою думкою Матері-Церкви, розповісти про любов у родині, а також спробувати дати відповіді на виклики та різні кризові ситуації, у яких може перебувати християнська сім’я. Не менш важливо спробувати подолати так званий «конфлік поколінь». Про нього в особливий спосіб говорить Папа Франциск, звертаючись до молоді в своєму листі «Христос Живий». Понтифік говорить про «молодь із корінням», наголошуючи на тому, що «неможливо рости без міцного коріння, яке допомагає твердо стояти і триматися землі. Легко «полетіти геть», якщо не маєш за що триматися». Ще одна важлива ціль цього проєкту ― підготувати всі християнські родини до особливої події, а саме: десятої ювілейної Світової Зустрічі Сімей, яка відбудеться в Римі 22-26 червня 2022 року, ― пояснив отець Роман.

     Що важливо знати про Amoris Letitia ― «Радість Любові»:

     Коли мова заходить про складні життєві ситуації та родинні питання, багато хто відразу намагається сперечатися, не витрачаючи часу і сили на те, щоб спершу просто подумати.

     Папа Франциск пропонує нам інший підхід. У своєму Апостольському повчанні «Радість Любові», яке на перший погляд може викликати деякий шок чи навіть непорозуміння (тому цей документ був причиною критики серед деяких кардиналів, які звинувачували Понтифіка у єресі та відступництві від католицького віровчення), Святіший Отець описує деякі складні ситуації, у яких може опинитися сучасна родина та пропонує чимало порад, які мають на меті допомогти родинам подолати ці труднощі.

     Документ написаний простою, доступною мовою і будь-яка доросла людина, небайдужа до питань віри, є в стані його прочитати та зрозуміти. «Радість Любові» слід читати у світлі «Familiaris Consortio» («Сімейне співжиття») святого Папи Івана Павла ІІ та інших попередніх документів Церкви з питань сім’ї та шлюбу.

      

     Читай також

    • Екобюро УГКЦ здійснило переклад апостольського повчання «Laudate Deum» на українську мову
    • Перша тисяча свічок – щоб зігріти воїнів
    • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"