Відбудеться цикл Вечорів для закоханих за методикою спільноти “Подружні зустрічі”

Читай також

 • Делегати від УГКЦ на конгресі молоді у Ватикані: нагадувати про Україну
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
    • Відбудеться цикл Вечорів для закоханих за методикою спільноти “Подружні зустрічі”

     15 лютого 2022 року розпочинається черговий потік Вечорів для закоханих за методикою спільноти “Подружні зустрічі”.

     Вечори для закоханих – це дев’ять особливих побачень для молодих людей, які зустрічаються або вже мають намір побратися. Ці зустрічі відбуватимуться щовівторка з 15 лютого до 12 квітня 2022 року онлайн (в зумі). Початок о 19:00. Перевагою онлайн-підключення є можливість участі пар із різних регіонів України та світу. Кожна зустріч триватиме дві години.

     Вечори для закоханих проводять досвідчені пари з різним подружнім стажем і духовні особи, священники та сестри-служебниці НДМ із спільноти “Подружні зустрічі” УГКЦ.

     Характерною особливістю спільноти є діалог, який ведеться щиро й відкрито, з любов’ю одне до одного, і який приводить до зустрічі з самим собою, з нареченим/нареченою і з Богом! На Вечорах для закоханих у хлопця і дівчини буде можливість обговорити важливі аспекти подружнього життя ДО того, як вони приймуть остаточне осмислене рішення про шлюб. Ведучі вечорів діляться своїм досвідом щодо різних питань: наші почуття, наші звички, наші очікування в подружжі, віра в нашому житті, природне планування сім’ї, жести любові, прийняття і виховання дітей, наше релігійне життя, кризи і міцність подружжя тощо. Згодом відбувається обговорення цих питань в парі, лише між хлопцем і дівчиною, між нареченим і нареченою.

     Ця програма дає можливість молодим людям усвідомити, що таке Таїнство Подружжя, розпочати власний справжній діалог, зрозуміти загрози непорозумінь на початку сімейного життя і зменшити їх,  допомагає прийняти виважене рішення про одруження!

     Методика Вечорів для закоханих підтверджена діяльністю спільноти понад 40 років у світі та 20-літнім досвідом в Україні. До карантинних обмежень зустрічі відбувалися наживо, що значно зменшувало кількість учасників з інших міст України та з-за кордону. Проведення програми вечорів в зумі відкриває можливість для участі у ній з будь-якого куточка світу і навіть якщо молоді люди перебувають у різних містах.

     А ось лише декілька відгуків учасників попередніх Вечорів для закоханих:

     • Ми навчилися спілкуватися одне з одним. Стали більш відкриті у своїй потребі і більш чуйні до потреб партнера.
     • Найбільш цінним був діалог у парах! Навідні питання часом були дуже цікаві та важливі! Дуже цінними є свідчення подружжів, які крізь стільки років усе ще горять любов’ю одне до одного!
     • Цей курс допоміг мені, зокрема, стати природнішою, додав сміливості бути собою.
     • Дивлячись на кожну з пар, розумію, що збудувати довготривалі та міцні стосунки в любові можливо, для мене приємним свідченням є те, що кожна пара була відкритою та ділилася своїми приємними та неприємними прожиттями, це живе ділення мене дуже будує!
     • Я не можу виділити однієї теми, бо ВСІ ТЕМИ, КОЖНА ТЕМА були дуже-дуже цінними, цікавими! Ми через кожну тему ще більше входили і відкривали світ одне одного.

     Запрошуємо молодих людей на Вечори для закоханих за методикою спільноти “Подружні зустрічі”!

     Для запису і реєстрації учасників контактуйте через Viber/Telegram +380672319680 з Наталею.

     Пресслужба Київської архиєпархії

     Читай також

    • Делегати від УГКЦ на конгресі молоді у Ватикані: нагадувати про Україну
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • Президент України подякував єпископату УГКЦ та ПЦУ за підтримку українців на фронті й у тилу
     • Оціни

      [ratemypost]