Заступниця Міністра молоді і спорту України відвідала гуманітарний штаб УГКЦ у Тернополі

Читай також

 • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
 • «Погляд убогої особи змінює напрям життя»: Католицька Церква відзначає Всесвітній день бідних
 • Невідомий «Заповіт» митрополита Андрея Шептицького від 17 квітня 1928 року
    • Заступниця Міністра молоді і спорту України відвідала гуманітарний штаб УГКЦ у Тернополі

     Сьогодні, 28 травня, заступниця Міністра молоді і спорту України Марина Попатенко зустрілась з волонтерами гуманітарного штабу УГКЦ у Тернополі, який діє при Архикатедральному Соборі по вул. Сагайдачного. Державна чиновниця цікавилася специфікою роботи гуманітарного штабу, а також виразила слова вдячності УГКЦ та кожному, хто своє працею служить на благо України.

     «Ця війна об’єднує всі покоління. Як би це страшно не було, але саме ця війна об’єднала дуже багато людей по всій країні, – сказала Марина Потапенко. – Мені здається, що тільки зараз ми починаємо усвідомлювати, що насправді потрібно цінувати – людей навколо себе, справжнє добро, яке ми можемо робити один одному… Ми ставим відлік від точки нуль, щоб далі будувати Україну. Я думаю, що у нас все обов’язково вийде, нам потрібно підтримувати один одного, Бог з нами».

     Заступниця Міністра молоді і спорту сказала, що волонтерський рух, який започаткувала УГКЦ, команда волонтерів під проводом священників допомагає об’єднувати людей:

     «Наша сила і наша віра настільки непереможна, що ми обов’язково переможемо. Я в це щиро вірю. Головне не опускати руки, вірити, що в нашій країні ми зможемо самі побудувати своє майбутнє, таку країну, яку ми дійсно хочемо. Ми того варті».

     ya 1

     У свою чергу о. Роман Демуш, координатор гуманітарного штабу, зазначив, що з благословення архиєпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка волонтерську діяльність при Архикатедрі розгорнуто практично з перший днів війни:

     «Вже близько 3000 тон допомоги перейшли через наші руки. Ми спільними зусиллями з молоддю для молоді, зі старшими для дорослих працюємо і боремося за Україну, молимося, щоби настала перемога».

     Відтак, волонтери приступили до праці. Цього дня було роздано 1600 продуктових наборів вимушено переселеним особам, які звернулися по допомогу.

     ya 3ya 6

     о. Олег ХАРИШИН,

     пресслужба архиєпархі

     Читай також

    • «Ми, греко-католики, виражаємо нашу ідентичність за допомогою обряду».
    • «Погляд убогої особи змінює напрям життя»: Католицька Церква відзначає Всесвітній день бідних
    • Невідомий «Заповіт» митрополита Андрея Шептицького від 17 квітня 1928 року
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.