Соціально-активні парафії отримали можливість пройти освітньо-грантове навчання 

Читай також

 • У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ
 • Декади місійності 2023 року. Роздуми у другий рік повномасштабного вторгнення. Празник Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа – «Особисте утвердження у вірі»
 • Святий Престол закликає дбати про наш спільний дім
    • Соціально-активні парафії отримали можливість пройти освітньо-грантове навчання 

     В Українській освітній платформі стартував набір на програму “Соціальні інновації громад”. Вона відкриває можливість парафіяльним командам та релігійним громадам реалізувати власну ідею соціального проєкту. 

         “Соціальні інновації громад” – освітньо-грантова програма для підтримки та розвитку християнських команд (УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, протестанти тощо) міст та селищ по всій Україні. Вона дає можливість втілити ідею соціального проєкту, який спрямований на молодь, дітей та підтримку сімей в кризі. Навчання відбуватиметься у гібридному форматі, а саме команди, яких обирають шляхом конкурсу матимуть: лекції, воркшопи, роботу в групах, дискусії, менторський супровід та простір для вільного висловлювання. А на завершення навчання 10 з кращих команд, які пропрацювали свою ідею, матимуть можливість отримати грант на реалізацію власного проєкту. Сума у розмірі до 40 000 грн!

     Умови участі

     1. Мати ідею соціального проєкту для села/селища/міста та досвід у реалізації таких проєктів;
     2. Мати команду з 2 людей (керівником проєкту має бути: священник, пастор, активний християнин/ка або представник монашого згромадження)
     3. Мати зареєстровану неприбуткову (громадську, благодійну, релігійну) організацію та рахунок в банку.
     4. Заповнити реєстраційну форму до 15 вересня. 
     5. Пройти відбір команд та презентувати свою ідею.

     На що ми звертаємо увагу при відборі?

     • Актуальність та соціальна значущість – проєкт має вирішувати реальну проблему, яка існує в громаді на даний момент.
     • Логічність – план реалізації має відповідати актуальності.
     • Інноваційність – запропонуйте нестандартне рішення проблеми, таке, яке зацікавить аудиторію.
     • Сталість – ми підтримуємо проєкти, де чітко зрозуміло, як вони будуть розвиватися після гранту, в яких є бачення майбутнього та перспектив росту.

     Навчання включає три модулі від експертів. Під час яких ви будете покращувати знання та навички з фінансового менеджменту, управління фінансами в неприбутковій організації, організація подій в громаді, співпраця із органами влади та створення соціальних послуг у громадах. Окрім цього на вас чекатиме обмін досвідом та мережування, поскільки під час навчання матимете нагоду познайомитись з 19 іншими командами, які успішно реалізовують соціальні проєкти по всій Україні. 

     Для участі у програмі “Соціальні інновації громад” потрібно заповнити гугл-форму до 15 вересня 2022 року за посиланням ТУТ.  

     Запитання на пошту: [email protected]

     Читай також

    • У Львові презентуватимуть книжку Глави УГКЦ
    • Декади місійності 2023 року. Роздуми у другий рік повномасштабного вторгнення. Празник Вознесіння Господа Нашого Ісуса Христа – «Особисте утвердження у вірі»
    • Святий Престол закликає дбати про наш спільний дім
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.