Симпозіум «Підтримка сімей в Україні в умовах війни»: як взяти участь

Читай також

 • Як святкувати, коли близька людина на війні
 • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
 • 6 ознак здорових стосунків
    • Симпозіум «Підтримка сімей в Україні в умовах війни»: як взяти участь

     HIAS Ukraine – підрозділ міжнародної благодійної організації, яка розпочала свою діяльність в кінці ХІХ століття і на сьогодні працює на 4 континентах у 20 країнах світу.

     Пряму імплементацію програм з психосоціальної підтримки населення та протидії насильству за ознакою статі в Україні організація розпочала у 2022 році як відповідь на виклики, спричинені військовою агресією росії проти України. HIAS відкрила офіси у Києві, Вінниці, Чернівцях та Львові.  

     Міжнародний симпозіум «Підтримка сімей в Україні в умовах війни» – це платформа  діалогу та обміну досвідом між міжнародними експертами, які працюють для підтримки родин, що опинились у складних життєвих обставинах.

     Під час симпозіуму обговорять питання підтримки родин, які зазнали впливу війни, задоволення психосоціальних потреб людей, які постраждали від війни, їхню соціальну інтеграцію та освіту тощо. Серед учасників симпозіуму, зокрема, – представники Європейської міжнародної асоціації соціальних працівників, проєкту «Психічне здоров’я для України», Колумбійського університету, Університету Джона Мейсона, громадських організацій та проєктів. У події також візьме участь радниця начальника Львівської ОВА, координаторка Консультативно-координаційних центрів Львівської області та медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі Львова Галина Бордун. 

     Захід відбудеться 15 травня у Львові. Подія також транслюватиметься у Zoom. Щоб взяти участь, зареєструйтеся за посиланням: https://bit.ly/41m7Qqo

     Детальніше з програмою заходу можна ознайомитися тут: https://bit.ly/3LSKJxT

     Подія також передбачає проведення 16-18 травня майстер-класів, екскурсії, кіно- та арттерапію.

     Читай також

    • Як святкувати, коли близька людина на війні
    • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
    • 6 ознак здорових стосунків
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.