Форум сімей та молоді

Читай також

 • «Як зберегти любов у стосунках»
 • «Коли Бог єднає пару, Він наче склеює її небесним клеєм»
 • Школа богослов’я тіла. Стосунки без прикрас
    • Форум сімей та молоді

     3 червня 2021 року на парафії Матері Божої Неустанної Помочі у Івано-Франківську відбудеться Форум сімей та молоді від 18 років.

     Учасниками фестивалю будуть молоді сім’ї та молодь від 18 до 35 років з різних куточків України.

     Організатором форуму є секретаріат душпастирства молоді та покликань Львівської провінції редемптористів. Такий з’їзд буде проводитися вперше. 

     Цьогорічний форум пройде під назвою «Покликані до любові» під патронатом святого Герарда Маєлі (брат редемпторист, який є покровителем матерів та сімей). У програмі форуму передбачено спільні молитви із науками духівника форуму о. Ігоря Колісника, знайомство із покровителем форуму від о. Івана Зубрицького, інтелектуальні та духовні дискусійні воркшопи, розваги для дітей(див. Додаток 1). Спікерами воркшопів запрошено: 

     ✓ Тараса та Надію Полуліх (подружжя, вихідці МХС «Світло Христа») – «Побачення утрьох: закулісся сім’ї»;

     ✓ Наталю Тарновську (керівниця проєктів та програм Центру гідності дитини Українського Католицького Університету) – «Формування безпечного середовища для дитини: що мають знати батьки»;

     ✓ Оксану Романович (фармацевт, бухгалтер, інструкторз йоги, членкинею Пласту, виховниця) – «Переговори за сімейним столом: видима і невидима сторона»;

     ✓ с. Августина Зембіцька (редемптористка, випускниця Українського Католицького Університету) – «Коли на межі: віднайти свою стресостійкість».

     ✓ бр. Василь Круп’як (новик-редемпторист, актор і психолог, колишній актор театру Арт-простір «Gamak”, фіналіст грантового навчання в продакшин Film.ua(UFS), переможець, грантового навчання в школі Аудіовізуальних мистецтв 9¾,курс Налії Васько) – «Відкрити в собі героя: акторська гра як процес формування дитини».

     Реєстрація триває до 31 травня за покликанням:

     https://docs.google.com/forms/d/1NcjtDEKLK6AFfJUjfcqqQt7hvqgDm8Fwl7D47CEEatI/viewform?edit_requested=true&fbclid=IwAR39P8Z3NFCX1sf9rh3neVFNnOF4MktjPf6Nlyes3eC1QcyzOvqRe32-o5g

     Адреса: храм Матері Божої Неустанної Помочі, вул. ВолодимираІвасюка 48, м. Івано-Франківськ

     Контактна особа: с. Анна-Марія Соболь (0965125682), cssr.molod@fuftes

     Читай також

    • «Як зберегти любов у стосунках»
    • «Коли Бог єднає пару, Він наче склеює її небесним клеєм»
    • Школа богослов’я тіла. Стосунки без прикрас
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.