Пресслужба Львівської Архиєпархії спільно з Львівською духовною семінарією Святого Духа презентували аудіокнигу Любомира Гузара «Думки у спадок»

Читай також

 • Блаженніший Любомир Гузар невдовзі може стати святим. Глава УГКЦ розпочав беатифікаційний процес
 • Зустріч-дискусія «Спогади Любомира Гузара»
 • «Маємо стати цілителями людських ран». Поради від отця-доктора Ігоря Бойка тим, хто підтримує людей, які зазнали втрати
    • Пресслужба Львівської Архиєпархії спільно з Львівською духовною семінарією Святого Духа презентували аудіокнигу Любомира Гузара «Думки у спадок»

     Пресслужба Львівської Архиєпархії спільно з Львівською духовною семінарією Святого Духа з нагоди 90-ліття Любомира Гузара підготувала аудіокнигу Блаженнішого «Думки у спадок».

     Цьогоріч, у березні, Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор видав розпорядження про планування і проведення різних заходів, присвячених 90-літтю від дня народження світлої пам’яті Любомира Гузара. А Синод єпископів Львівської Архиєпархії проголосив цей рік ― роком Блаженнішого Любомира. Керуючись цими рішеннями, за підтримки Львівської Архиєпархії, Пресслужба записала аудіокнигу «Думки у спадок» Любомира Гузара.

     Ми обрали зручний та універсальний формат, адже через брак часу люди часто не встигають читати, а от слухати книгу можна дорогою на роботу, в поїздках, на прогулянках. Забезпечити професійний запис нам допоміг голова оргкомітету Року Блаженнішого Любомира Синкел у справах монашества нашої Архиєпархії отець Юстин Бойко. А завдяки семінаристові третього курсу братові Дмитру Гарвату, який начитав текст, ми отримали якісну книгу. Він прагнув проявити себе і шукав когось, хто б довірив йому такий проєкт, а ми шукали людину, яка зможе допомогти реалізувати цю ідею. Тож у такій синергії з’явилася аудіокнига «Думки у спадок», ― розповів керівник Пресслужби Львівської Архиєпархії отець Михайло Квасюк.

     У друкованому форматі книгу «Думки у спадок» Любомира Гузара видавництво «Свічадо» видало у 2018 році.

     Вибір зупинили на цій книзі з кількох причин. Передовсім через те, що там відображені різноманітні теми, які є актуальними сьогодні. Також саме це видання було найбільш популярна серед читачів. Та й підійшов невеликий формат. Тож записи, поділені на підрозділи, допомагають зорієнтувати в різних темах. Це ― чи не перша аудіокнига, яка виходить із Львівської Архиєпархії у такому професійному форматі. Радію, що це вдалося зробити. Особлива подяка Митрополитові за те, що повірив у нашу ідею і молитовно підтримав, ― додав отець Михайло.

     Підготувала Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Блаженніший Любомир Гузар невдовзі може стати святим. Глава УГКЦ розпочав беатифікаційний процес
    • Зустріч-дискусія «Спогади Любомира Гузара»
    • «Маємо стати цілителями людських ран». Поради від отця-доктора Ігоря Бойка тим, хто підтримує людей, які зазнали втрати
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"