Садімо задля Перемоги «Сади Перемоги»: стартує чергова хвиля Всеукраїнської ініціативи «Посади дерево миру»

Читай також

 • Стартує чергова хвиля акції «Посади дерево миру»
 • Церква закликає не спалювати листя
 • Мережа «зелених церков»: а чи можливо таке в Україні?
    • Садімо задля Перемоги «Сади Перемоги»: стартує чергова хвиля Всеукраїнської ініціативи «Посади дерево миру»

     Бюро УГКЦ з питань екології стартує чергову хвилю Всеукраїнської екосоціальної ініціативи «Посади дерево миру», у рамках якої по всій Україні за координації архієпархіальних, єпархіальних та екзархальних референтів Бюро УГКЦ з питань екології будуть висаджені парафіяльні сади Перемоги.

     Метою акції вже традиційно є привернення уваги до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві за перемогу, справедливий мир та збереження створіння, плекання екологічної свідомості та патріотизму, а також прагнення стояти в обороні життя, рідної країни та дарованої Богом природної спадщини.

     «Не зважаючи на руйнування і смерть, які сіє злочинний агресор, ми закладаємо паростки життя і сталого майбутнього, – коментує чергову хвилю екосоціальної ініціативи професор Володимир Шеремета, керівник Бюро УГКЦ з питань екології, – садимо задля Перемоги «Сади Перемоги».

     Довідково: Акція «Посади дерево миру» стартувала в Україні за ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви у 2016 році й була підтримана Мінприроди України. Упродовж минулих років до акції також приєдналися національні природні парки та заповідники, місцеві органи влади та представники різних церков та релігій.

     Ініціатива Сади Перемоги (Victory gardens) – початково зародилась у Сполучених Штатах, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині під час Першої та Другої світових воєн, коли на приватних та громадських територіях масово висаджувались фруктові сади та городи.

     Крім непрямої допомоги військовим, такі сади також розглядались як засіб для покращення морального духу громадян, оскільки садівники мали змогу інвестувати в життя й добробут і отримувати винагороду у вигляді врожаю. Сади Перемоги були частиною щоденного життя тилу («домашнього фронту») цих країн.

     Читай також

    • Стартує чергова хвиля акції «Посади дерево миру»
    • Церква закликає не спалювати листя
    • Мережа «зелених церков»: а чи можливо таке в Україні?
     • Оціни

      [ratemypost]