Зимова школа екуменічного діалогу для лідерів молодіжних християнських спільнот

Читай також

 • «Є ризик, що люди помруть не від куль, а від голоду» — заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Роман Демуш до молоді Харківського екзархату
 • Втретє програма «Молодіжний працівник» для тих, хто душпастирює з молоддю в УГКЦ
 • УГКЦ в Італії видала посібник для літніх християнських таборів
    • Зимова школа екуменічного діалогу для лідерів молодіжних християнських спільнот

     Християнська віра і дія в часі війни в перспективі відновлення країни

     Тематика

     • осмислена віра і дія у складних ситуаціях
     • християнське лідерство в часі війни
     • успішні приклади стійкості українського суспільства
     • зцілення ран війни та відновлення і модернізація України
     • єдність і спільна праця задля відбудови країни

     Період проведення:             15-20 січня 2024 року

     Вік учасників школи:           18-35 років.

     За час повномасштабного вторгнення у кожен з українців набув свого досвіду переживання війни. Війна, на жаль, призводить до виникнення напруги у суспільстві. Різний досвід переживання війни відображається на комунікації та взаєморозумінні між різними соціальними групами (до прикладу, українцями, що виїхали у пошуках захисту до інших країн, та тими, хто залишився в Україні; військовими, волонтерами і т. зв. «диванними експертами»), а також їхніх уявленнях про сьогодення та майбутнє. Непорозуміння можуть виникати також і між мешканцями різних регіонів України – тих, які перебувають під постійними обстрілами, і тих, які вважають (умовно) безпечними, Сходом та Заходом країни.

     Поряд з цим приклади об’єднання, співпраці та довіри є численними (волонтерські сотні, громадські об’єднання, благодійні фонди та ін.). Проте цю довіру необхідно підтримувати та розвивати через комунікацію та взаємодію, налагодження та підтримання зв’язків. Зараз українцям важливо зберігати і посилювати свою індивідуальну, а також суспільну стійкість, щоб уникнути розхитування нашої єдності.

     Метою Школи є залучити активну християнську студентську молодь з різних міст України, представників різних християнських конфесій, до пізнання одні одних та до спільних роздумів над завданням християн у часі воєнного конфлікту та післявоєнної відбудови й оновлення України задля активної участі та лідерства у трансформаційних процесах у суспільстві.

     Програма Школи пропонує теоретичні семінари, практичні заходи та візити, дискусії, роботу в групах, ділення досвідом та спільну молитву. Просимо учасників підготувати ідею нового проєкту, яку вони зможуть опрацювати та представити на Школі.

     Ми очікуємо, що участь у Школі сприятиме кращому пізнанню одні одних її учасників, представників різних конфесій, та розширенню мережі їхніх контактів для налагодження взаємодопомоги та реалізації спільних проєктів.

     Для участі у школі необхідно:

     До 27 грудня 2023 року зареєструватися та надіслати резюме (Сurriculum vitae) (обсяг 1 сторінка А4) та мотиваційного листа (обсяг – до 600 слів), в якому обґрунтувати своє зацікавлення         тематикою  школи,  за покликанням: .

     За результатами розгляду електронних заявок та мотиваційних листів комісія з відбору приймає рішення щодо визначення списку учасників школи. Не пізніше 29.12.2023 року всі кандидати отримають повідомлення щодо результатів відбору. Відібрані учасники отримають детальну інформацію щодо участі у школі.

     Учасників школи забезпечують проживанням у гостьових кімнатах Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ (проспект Івана Павла ІІ, 35, Львів) та харчуванням. Місця проживання та проведення лекцій мають приміщення, які використовують як бомбосховище.

     Учасники з інших міст зможуть отримати компенсацію транспортних витрат (проїзд потягом (купе, плацкарт), автобусом).

     Читай також

    • «Є ризик, що люди помруть не від куль, а від голоду» — заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ Роман Демуш до молоді Харківського екзархату
    • Втретє програма «Молодіжний працівник» для тих, хто душпастирює з молоддю в УГКЦ
    • УГКЦ в Італії видала посібник для літніх християнських таборів
     • Оціни

      [ratemypost]