ТОП-3 книги «СВІЧАДО» у відпустку

Читай також

 • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
 • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
 • Зріст людини не там, де легко, а де є випробування та труднощі»: в УКУ презентували книжку «Бог діє вчасно»
    • ТОП-3 книги «СВІЧАДО» у відпустку

     В Україні триває війна і будь-яка відпустка вже давно набула іншого значення. Все ж людина потребує часу для відновлення. Чудовим ресурсом може стати добра книга для душі і з християнськими цінностями.

     Ми підібрали для вас три книги, які мають всі шанси стати частинкою вашого дозвілля у літню пору:

     1. «Розповім тобі про Марію: 31 історія про Богородицю» Бруно Ферреро

     Книга автора, який багатьом полюбився своїми придчами. 

     Її адресовано всім тим, хто прагне говорити про Марію просто, доступно і передусім за допомогою Євангелія. Для нашої віри надзвичайно важливе відчуття того, що Богородиця поруч, що вона тут, зараз і завжди готова прийти на допомогу. Ці невеличкі історії про Марію дарують великий простір для любови, надії і справжнього чуда в нашому житті.

     2. «Суворе милосердя. Історія про віру, трагедію і тріумф. Вміщено 18 раніше неопублікованих листів К.С. Люїса» Шелдон Венокен

     Глибока і зворушлива історія про любов, яка не залишить байдужим навіть найвибагливішого читача.

     Автобіографічна книга Шелдона Венокена про зіткнення страждання і віри. Можна сказати, що ця книга – про різницю між тим, як ми уявляємо собі, що може статися, і тим, як це відбувається насправді. І, звісно, вона про роль Бога у нашому житті. Це розповідь про шлюб автора, пошуки віри та дружбу з Люїсом, 18 листів якого читач знайде у цій книзі. Ця книга для всіх — віруючих і невіруючих, тих, хто закоханий, хто будує стосунки, шукає правду, зростаючи у вірі. Вона для тих, хто пережив втрату, і тих, хто страждає. Ця книга – для тих, хто любить правду і не боїться її шукати.

     3. «Тисяча дарів. Наважтеся жити у повноті тут і тепер» Енн Воскемп

     Мотиваційна книга, яка вчить шукати відповіді на незручні запитання.

     «Якщо Бог справді дуже сильно любить мене, чому Він не дає мені те, що, як мені здається, буде наповнювати мене?». Зізнаймося собі щиро: скільки б ми не проганяли від себе цю підступну думку, вона проникає у наш мозок знову і знову. Надто коли у житті відбуваються тяжкі події: тріщини у шлюбі, постійний брак грошей, хвороби, смерть рідних, врешті – війна. І оте розпачливе «Чи справді існує добрий Бог?» перекреслює всі спроби бути вдячними.  

     Авторка вчиться помічати і рахувати кожен Божий дар. Чи вдасться нарахувати їх аж тисячу? Чи це допоможе їй стати вдячною за все, абсолютно за все? Чи мова вдячности зробить її уважнішою у розпізнаванні Божих дарів?

     Пропонуємо шукати тисячу дарів разом із Енн Воскемп. Адже вони є скрізь: дослівно – на кожному кроці й на рівному місці. З чого почати? Наприклад, із мильної бульбашки…

     Читай також

    • Презентація книги сестри Антонії Шелепило «Плани на завтра. Старий Завіт: Нові лінзи для Божого Слова»
    • Для всіх і кожного. Книжкові новинки до зимових свят від видавництва «Свічадо»
    • Зріст людини не там, де легко, а де є випробування та труднощі»: в УКУ презентували книжку «Бог діє вчасно»
     • Оціни

      [ratemypost]