У Львові соціальні репетитори безкоштовно готують учнів до ЗНО

У Львові соціальні репетитори безкоштовно готують учнів до ЗНО

Студенти та педагоги з української мови і літератури, математики, історії та англійської мови займаються підготовкою старшокласників із малозабезпечених сімей

У Львові з'явилися соціальні репетитори, що безкоштовно готують учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, повідомляє zaxid.net. Діяльність цих репетиторів проходить в рамках проекту "Відповідальне місто", ініціатор якого є "Об'єднання "Самопоміч". Зазвичай, заняття із репетитором коштує від 50 до 150 гривень за годину, тобто від 400 до 1200 грн на місяць. Коли ж майбутній абітурієнт додатково освоює кілька предметів, то сума стає непідйомною для сімейного бюджету. Натомість соціальний репетитор готуватиме дітей до ЗНО безкоштовно. Також це корисний досвід для викладачів та, особливо, для студентів старших курсів.

«Це надзвичайно цікавий досвід, як в професійному плані, так і в особистому, оскільки дійсно приємно знати, що ти можеш допомогти іншим і зробити якусь важливу справу. А ще популяризувати свій предмет», – сказала соціальна репетиторка з української мови та літератури, студентка ЛНУ ім. Івана Франка Олеся Гунько.

Ініціатори запрошують долучатися до проекту як в якості учня, так і в якості педагогів. Більше інформації та реєстрація за номером телефону (032) 297-10-00

За інформацією: zaxid.net

Фото: pexels.com

Опубліковано у:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

BG

МАЄТЕ ЦІКАВУ ІНФОРМАЦІЮ ДЛЯ НАС?

Ми відкриті для ваших новин, і разом можемо створювати цікаві матеріали для нашої спільноти.
Хочу запропонувати новину