3 запитання до священика про покликання

Читай також

 • Яким був розклад дня св. Івана Павла ІІ у підлітковому віці
 • Навколо 8 березня
 • Заздрість – це завжди гріх?
    • 3 запитання до священика про покликання

     Кожен із нас неодноразово чув слово “покликання”. Кожного з нас хоч раз у житті охоплювали сумніви  на порозі важливого життєвого рішення.

     В рамках підготовки до “Форуму молодіжних лідерів та душпастирств”, пропонуємо вам пригадати кілька ключових питань, про які варто пам’ятати в часі таких роздумів.

     Хто кличе? – Люблячий Бог

     “Віднайдення покликання і його реалізація вимагає від нас пізнання справжнього образу Бога – Того, Хто любить нас безкорисливою і найщирішою любов’ю. Того, Хто приготував нам найцікавішу життєву пригоду, Чий задум щодо мене – найкращий. Саме це дозволяє перемогти страх – досвід любові, досвід справжнього обличчя Бога як милосердного Тата.” – ділиться о. Руслан Боровий, духівник молодіжної спільноти “Обнова”, м. Чернівці.

     Чи ми довіряємо Богові по-справжньому?

     “Довіряти – значить не хвилюватися. Зовсім. Відкрийте перед Богом свої прохання, потреби, бажання, і чекайте відповідей з вірою! Вони обов’язково будуть!” – каже о.Руслан Остафій, голова Комісії у справах молоді Одеського Екзархату.

     “Якщо ти вічно переживаєш, сумніваєшся, наговорюєш на себе і своє життя негатив – це найчастіше блокує Божі рішення для тебе. Сподівання на Бога приносить глибокий мир в серці, і це викорінює страх.” – додає о. Руслан.

     Як почути Бога?

     “Погляньте на Ісуса, розіп’ятого і воскреслого – Його погляд дасть вам усі необхідні відповіді. Його погляд усе скаже.

     Порадьтеся із компетентною людиною – духівником або кимось, хто достатньо духовно-зрілий, на вашу думку – перейміть його життєвий досвід. І тоді всі питання зникнуть, адже Бог промовляє через таких людей.

     Скажіть у своєму серці щире “Так”: наш шлях нам невідомий, бо лише Бог знає куди він заведе. То дозвольте Йому діяти і будьте витривалі у своєму пошуку!” – радить о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, відповідальний за працю з молоддю у Василіянському Чині Св. Йософата в Україні.

     Своїми думками ділилися майбутні учасники “Форуму молодіжних лідерів та душпастирств”, що проходитиме 8-10 червня  у Львові. Нагадаємо, участь у ньому візьмуть священики, відповідальні за молодь та лідери молодіжних спільнот української греко- та римо-католицької церкви.

      

     Ірина ВЛАДИМІР

      

     Читай також

    • Яким був розклад дня св. Івана Павла ІІ у підлітковому віці
    • Навколо 8 березня
    • Заздрість – це завжди гріх?
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)