Що б ти сказав своїм дітям, якби знав, що скоро помреш? Скажи зараз

Читай також

 • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
 • Яким був розклад дня св. Івана Павла ІІ у підлітковому віці
 • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
    • Що б ти сказав своїм дітям, якби знав, що скоро помреш? Скажи зараз

     Немає гарантії, що у вас буде час пізніше.

     У нашій колективній уяві всі ми маємо типову картину того, як виглядають останні моменти людського життя. Мистецтво, а також голлівудські фільми допомагають нам уявити, як може виглядати наша смерть ― якщо Господь дозволить, це не раптова смерть, і ми встигнемо поговорити з родиною.

     Послання любові

     Дехто з жертв теракту 11 вересня встигли зателефонувати своїм близьким. Вони усвідомлювали ситуацію і знали, що смерть поруч. В останні хвилини або секунди вони хотіли сказати кілька справді значущих слів своїм близьким. Усі говорили те саме: про любов.

     Ви коли-небудь замислювалися над тим, що хотіли б сказати власним дітям, перш ніж помрете? Ви неодмінно обіймете їх, поцілуєте і дасте кожному з них особливе повідомлення, яке допоможе їм краще підготуватися до життя.

     Не чекайте

     Не чекайте до останньої хвилини, щоб розповісти своїм дітям про те, що для вас дійсно важливе і що може бути для них дуже важливим. Скажіть їм це ввечері перед сном, або вранці перед тим, як підуть до школи, або коли ви з ними їдете в машині. Не має значення, де і коли; важливо не втрачати час. Немає гарантії, що хтось із нас матиме час та ясність розуму, щоб сказати це пізніше.

     Ми можемо допомогти нашим дітям підвищити самооцінку та навчити їх зараз важливих уроків, сказавши їм: «Я завжди любив тебе, більше ніж будь-хто в світі». «Ви надали сенс моєму щоденному життю»; «Ти був і для мене найважливішим»; «Дякую Богу, що ти є моєю дитиною»; «Що б не сталося, я ніколи не перестану тебе любити».

     Ваше повсякденне життя зміниться

     Обдумування останніх ваших слів може допомогти вам замислитися над власним життям, а також допоможе визначити, як ви виховуєте своїх дітей.

     Ми можемо надати глибшого сенсу нашому щоденню, адже ми пам’ятаємо, що це життя швидкоплинне і найголовніше ― як ми любимо один одного (свою сім’ю, друзів, незнайомих людей і навіть наших ворогів) і як ми можемо любити Бога.

     Переклад Наталії ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • «Сурогатне материнство – обʼєктивне моральне зло»
    • Яким був розклад дня св. Івана Павла ІІ у підлітковому віці
    • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"