Червона нитка для щастя!

Читай також

 • У видавництві «Свічадо» вийшла друком книга отця Михайла Димида «Відро цементу»
 • День матері: день радості, але не тільки!
 • #За_пости-17. Забобони. Отець Роман Демуш
    • Червона нитка для щастя!

     “Дисклеймер: не дивитись людям з відсутнім почуттям гумору!”

     Привіт! Ви точно бачили у своїх друзів, знайомих, чи просто перехожих червону нитку на руці. І напевно задумувались для чого люди це роблять? ….мммм, ми не знаємо. Але це питання нас так мучило, що ми вирішили з’ясувати і знайшли такеее. Швидко підписуйтесь на канал, а ми вам зараз просто відкриємо очі на світ!

     Очевидно, що в першу чергу ми звернулись до українського телебачення – там завжди 100% правдива інформація. 

     “Червону нитку переважно використовують в двох напрямках. Тобто можна використовувати її на лівій руці, вона тоді виконує роль захисту. А на праву руку якщо пов’язувати нитку то це вважається до успіху і благополуччя”.

     Ого, круто! Тату, добре що в нас тепер є червона нитка – вона і захищати буде і зробить успішним наш канал. Ой ну та, а захищати нас є від чого! От нас зараз дивляться сотні людей, точно хтось може наврочити. Ми ще дізнались, що нитка обов’язково має бути з вовни, тоді вона буде позитивно впливати на організм і покращить наше і ваше здоров’я. А ще краще буде, якщо та нитка буде з Єрусалиму! 

     Також, нитку має зав’язати якась близька людина, якій ви повністю довіряєте. І не просто зав’язати, а зробити на ній 7 вузлів, інакше вона діяти не буде. 

     Ще дуже важливий момент – на забувайте міняти її кожні 40 днів. Бо ж там енергія накопичується, і якщо вчасно не поміняєте – все піде назад. А українська вікіпедія пише, що крім основної функції вважається, що червона нитка сприяє здійсненню бажань. Все що потрібно зробити для його виконання – в процесі зав’язування вузлів – загадати найзаповітніше. 

     Насправді носити червону нитку і вірити в це все що ми перелічили вище – якось тупо. Бо це означає що в червоної нитки більше сили ніж у Бога. Все що можна зробити з червоної нитки – це зашити дірку на червоній футболці, або повішати різдвяну іграшку на ялинку. Вірити в червону нитку – означає перекладати відповідальність за свої дії на неї, бути переконаним, що бажання здійсняться через неї, а не через твою щоденну роботу. 

     Зрештою те саме стосується і до навішування на себе хрестів і медальйонів, з думкою що це оберіг, а не як знак приналежності до християнської віри.  

     Що тоді нас захистить? Це переконання, що Бог нас любить і нам треба з ним контактувати. В Церкві є святі таїнства, що є допомогою для різних важливих моментів нашого життя, наприклад ви знаєте, що єлеопомазання, це не для помираючих, а для тих, хто потребує відновлення здоров’я? А теж є багато спеціальних молитов, які називаємо треби, як наприклад благословити машину чи відмовити молитву проти всякого зла, або для звільнення від якогось зачарування. 

     А все ж таки, де написано, що не можна вірити в силу червоної нитки? У першій Заповіді Божій ми читаємо: “Не будеш мати інших богів крім мене”. 

     Бог – це всемогутній суб’єкт, а якщо ще потрібна нитка, щоб активувати його силу, то тоді який він Бог! Це значить, що християнин має вірити тільки в силу Божу, без ніяких додатків. Таке надавання божественного значення речі, яка того не має – називається забобонами і всі люди можуть на це хворіти, в тому числі й християни.

     Проте, варто пам’ятати, що нас захищають, точно не матеріальні речі, а наше правильне відношення до Бога. Все що нам потрібно – віднайти його – кожний з нас це може, треба тільки дуже постаратися.

     Довіряймо Богові!

     Читай також

    • У видавництві «Свічадо» вийшла друком книга отця Михайла Димида «Відро цементу»
    • День матері: день радості, але не тільки!
    • #За_пости-17. Забобони. Отець Роман Демуш
     • Оціни

      [ratemypost]