Не пропустіть! Онлайн-презентація посібників, які навчать говорити з молоддю та відкриють силу сім’ї

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • Не пропустіть! Онлайн-презентація посібників, які навчать говорити з молоддю та відкриють силу сім’ї

     15 січня 16.00 відбудеться онлайн-презентація двох унікальних посібників «Сила сім’ї» та «Супровід молоді 2020-2021: «Про що говорити з молоддю?»». Ці праці спрямовані на допомогу лідерам і духівникам молодіжних спільнот у провадженні спільноти та наповненні навчального року.

     Голова Комісії у справах молоді ЛА УГКЦ Отець Степан Мишковський представить два посібники, які уклав разом із командою Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії.

     В основі посібника «Сила сім’ї» – Енцикліка Папи Франциска «Радість любові».

     Темою видання «Супровід молоді 2020-2021: «Про що говорити з молоддю?»» є «Слово Боже». Варто наголосити, що катехизація на кожен місяць цієї праці базується на Енцикліці Папи Бенедикта XVI «Verbum Domini»

     Особливістю цих посібників є й те, що кожен розділ, який стосується окремого місяця. складається із чотирьох структурних частин. Це: катехизація, молитва, інтерактиви, фільм.

     «Ніхто не знає ваших спільнот краще, ніж ви, тому не бійтесь підлаштовувати запропоновані зустрічі під ваші потреби! Не обов’язково проводити всі запропоновані на місяць заняття. Ви можете обрати ті, які найбільше підходять вашій спільноті відповідно до потреб та можливостей», – такий месидж цих посібників.

     Зустріч відбудеться в 16.00 на онлай-платформі zoom. Доєднуйтеся за ПОСИЛАННЯМ.

     Завантажите посібники: «Сила сім’ї» ТУТ , «Супровід молоді 2020-2021: «Про що говорити з молоддю?»» ТУТ.

     Якщо бажаєте, можете підтримати працю над посібником на наступний рік, добровільною пожертвою) Також, можете долучитись та стати частиною діяльності та проектів Комісії у Справах молоді) Картка: MONO 5375 4115 0093 3069 Приват 5168 7573 3340 8278 (Мишковський Степан Вікторович) Для власників картки монобанку https://send.monobank.ua/jar/7cM43a1ray

     Із усіма питаннями щодо посібника та інших справ, пов’язаних із діяльністю та розвитком вашої спільноти звернутайтеся в Комісію у
     справах молоді Львівської Архиєпархії, за адресою: площа Святого Юра 5, Львів. Або, написавши на сайт https://molodignak.wixsite.com/mokolaugcc, Instagram – @molodigna.k або Facebook – Молодіжна Комісія.

      

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"