Чим житимуть молодіжні комісії УГКЦ: ідеї та плани

Читай також

 • Слово Боже на Неділю Св. Отців І Нікейського Собору
 • «Теологія в пабі»: що саме владика Микола Бичок сказав австралійській молоді
 • Святослав Шевчук, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви: “Наша церква вже готується до довгого періоду лікування ран”
    • Чим житимуть молодіжні комісії УГКЦ: ідеї та плани

     7 лютого відбулася перша в цьому році зустріч голів молодіжних комісій УГКЦ. У межах наради, яку провів заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Роман Демуш, а промодерував секретар Орест Гевак, кожен присутній мав нагоду коротко розповісти про те, чим був особливий минулий рік і які події та активності запланували на цей рік.

     Серед найцікавіших молодіжних проєктів, які вже тривають ― «Молитва СДМ», яка кожного 23 числа місяця проходить у різних парафіях. Акції вже відбулися в Тернополі, Івано-Франківську.

     З кінця минулого року стартував масштабний Еко-проект «Спожити», який заторкує важливі теми свідомого споживацтва, збереження довкілля тощо. Надалі в межах проєкту запланована низка дискусійних зустрічей у різних містах України.

     Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ продовжує підготовку до Всеукраїнського молодіжного фестивалю «Вітер На-Дії». Також вже невдовзі стартує передвеликодній проєкт «ЗаПости».

     У межах наради о. Григорій Назар чимало уваги приділив підготуванню до Світового дня молоді, який відбудеться в 2023 році в Лісабоні. Він наголосив на важливості залучення волонтерів, а також гідне представлення УГКЦ на цій події світового масштабу.

     Чиказька єпархія, де працю з молоддю координує Лілія Семко, ініціює новий проєкт ― «Кава зі священиком», який допоможе краще зрозуміти потреби молоді і відповідати на її запити.

     Своїми планами поділився також голова Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії отець Володимир Битюга. Вже 26 лютого відбудеться гумористичний конкурс «Кубок радості». А з березня цього року Комісія, окрім інших проєктів, планує започаткування працю з узалежненою молоддю.

     У час Великого посту в різних містах заплановані молодіжні акції ― Хресна хода, прощі до Зарваниці, Унева.

     Великі зміни очікують і спільноту «Українська молодь ― Христові». Її осередок тепер діятиму і при Українському католицькому університеті. Молодь вже запланувала низку заходів,  вишколів для поглиблення співпраці з різними управами.

     Комісія у справах молоді Коломийської єпархії УГКЦ також цього року запланувала досить багато цікавих подій, серед яких: вишкіл для священників, реколекції для молоді, проща в Тлумач, з’їзди Школи християнського аніматора. А 28 жовтня зберуть молодь на Фестиваль духовної пісні.

     Згромадження «Воплоченого Слова» працюватиме над формуванням молоді «Захист віри», запропонує духовні вправи та літні табори.

     Молодіжна комісія Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ із нагоди 35-ліття з’яви Богородиці, 8 травня цього року планує організувати прощу до Грушева. Також відбудуться молодіжні Великопосні реколекції, Велика Гаївка, а День молоді святкуватимуть у Биличах. Виокремилася ця молодіжна комісія й тим, що розвиваємо молодіжне телебачення.

     В Івано-Франківську о. Михайло Віхоть планує прощу до Крилоса, а також традиційний фестиваль «Вгору серця».

     Стрийський осередок спільноти «Українська молодь ― Христові» продовжуватимуть працю з дітьми групи «УМХівчиків», а влітку організують табір «Покликані творити».

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Слово Боже на Неділю Св. Отців І Нікейського Собору
    • «Теологія в пабі»: що саме владика Микола Бичок сказав австралійській молоді
    • Святослав Шевчук, предстоятель Української Греко-Католицької Церкви: “Наша церква вже готується до довгого періоду лікування ран”
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Наталія Павлишин
       Журналіст "ДивенСвіт"