Перша Екстремальна Хресна дорога у Львові

Читай також

    Перша Екстремальна Хресна дорога у Львові

    На минулих вихідних відбулась непересічна подія у місті Львові – Екстремальна Хресна дорога!

    Організатором першої на теренах Львова Екстремальної Хресної дороги стала Римо-католицька Парафія Св. Йоана Павла ІІ, а саме о. Григорій Драус та молодь.

    Особливістю такої Хресної дороги є її проведення. А саме: учасники впродовж усього шляху зберігають мовчання, розважаючи про слово Боже, відбувається вона у нічний час та, зазвичай, шлях пролягає через лісову місцевість, села, поля тощо.

    При організації такої Хресної дороги у Львові було обрано маршрут загальною протяжністю близько 27 км, що пролягав через різні райони міста. Екстремальна Хресна дорога розпочалася із Римо-католицької Парафії Св. Йоана Павла ІІ, що в УКУ на вул. Хуторівка, 35а, (від Служби і реколекційній науки  про сім’ю) далі учасники попрямували через найвизначніші місця Львова, зокрема вершину Високого замку, Вірменський кафедральний собор та пам’ятник Жертвам львівського єврейського гетто, до Храму святого Климента папи УГКЦ – останньої стації Хресної дороги, де і відбулась радісна агапа.

    У  Хресній дорозі взяли участь близько 100 осіб, як зі Львова, так і з Дрогобича, здебільшого молодь. Наймолодшому учаснику лише 13 років, а найстаршому – 60 років.

    Парафія Св. Йоана Павла ІІ щиро дякує усім учасникам, а також Салезіянській молоді із Ораторії Св. Домініка Савіо, що так чисельно долучилися до проведення цієї Екстремальної Хресної дороги.

    Вночі з 21 на 22 квітня орагінізатори планують схожий захід: Екстремальну Дорогу Світла, присвячену зустрічам з Воскреслим Христом.

    Оксана Карашкевич

    Фото: Марта Мазур, Марія Будзович, Юля Марциняк

    Читай також

     Оціни

     [ratemypost]