Міс Україна Анна Заячківська про життя та кохання

Читай також

 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
 • Я знаю, точно знаю про що мене спитають на Страшному Суді
    • Міс Україна Анна Заячківська про життя та кохання

     Красуня, волонер, співачка та христянка Анна Заячківська розповіла ДивенСвіту про те, як досягти успіху та побудувати міцні стосунки

     Ви молода та амбітна. І досягли уже багато. Поділіться рецептом успіху, історією досягнення своїх цілей.

     – Моя історія успіху заснована на бажанні рухатися, розвиватися і бути корисною, результативною не лише для себе, але й для тих, хто поряд.

     Коли маєш добрі бажання, Господь Бог бачить твоє серце, веде тебе та допомагає. Сподіваюся, що це лише початок моєї історії, адже у мене в запасі ще багато ідей;)

     – Стосунки між чоловіком і жінкою – що це для Вас?

     – Це постійна та нелегка співпраця двох сердець, душ та матерій. Найперше – повага, щирість і правда, любов!

     – Чи маєте Ви ідеальний образ щасливої пари?

     – Щаслива пара  –  дві особи, які серед мільйонів сердець знайшли один одного та продовжують триматися за руки в хвилинах щастя чи туднощах, в миттєвостях бурь та тиші.

     – Що головне у побудові відносин, як на Вас?

     – Головне у побудові стосунків  –  щирість, бажання спільно розвиватися та знаходити компроміси, вміння слухати, прислухатися до думок і почуттів один одного, напрямок правди та обговорення побажань, мрій, тривог та проблем.

     – Стосунки до одруження і після. Що різниться?

     – Напевно, життя до і після не має сильно відрізнятися. Хіба що тільки міцніший стається зв’язок) і ти вже починаєш думати, що краще для обох, ти несеш більшу відповідальність та враховуєш думки та побажання твоєї половинки.

     – Чи важливим і потрібним, на Вашу думку, є День Св. Валентина?

     – На мою думку, кожен день для пари закоханих несе важливу роль. Якщо людство обрало 14-ого лютого як особливий день почуттів та любові, то це не є негативне явище. Це ще одна змога сказати “кохаю” по-іншому, можливо, цікаво та неординарно. Думаю, що краще святкувати День закоханих, а ніж Хелоувін чи ще якісь, на мою думку, беззмістовні свята. Принаймні, День Св. Валентина несе позитив та радість, любов.

     – На які найбожевільніші вчинки надихало Вас кохання?

     – Пам’ятаю, що через кохання купила квиток та полетіла у іншу країну буквально за 2 год. – спонтанно та не сплановано попередньо. Пригода виявилася досить цікавою та екстремальною.

     – В чому полягав екстрім?

     – Екстрім полягав у миттєвому рішенні. І тому, що без квитків, місця проживання та жодної чіткої інформації. Я поїхала до свого коханого в іншу, невідому для мене країну.

     – Банально-традиційне запитання: яке воно, кохання з першого погляду, і чи існує?

     – З першого погляду виникають лише емоції, які можуть або перерости у щось глибше, або просто зникнути з часом, якщо їх не живити глибшими речами. Не думаю, що кохання з першого погляду існує (можливо з 5-ого;)))

     – Чи вільне Ваше серце зараз?

     – Моє серце постійно зайняте любов’ю та теплом.

     Довідка

     Анна Заячківська (нар. 12 грудня 1991 р.)  українська модель, акторка, виконавиця авторських пісень; за освітою: художник-іконописець. Дівчина представляла Україну на конкурсі краси «Міс Світу 2013», що проходив в Індонезії (о. Балі), з наступними результатами: 3 місце у конкурсі талантів з авторською піснею «Moment of glory», «top-10 beach fashion» та «10 top models of World».

     Народилася в Івано-Франківську. Середню освіту здобула в міській гімназії №2. На момент участі в конкурсі була студенткою четвертого курсу Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Стала переможницею конкурсів «Княгиня Прикарпаття 2012», «Княгиня Топ-модель Україна 2013» та «Міс Україна 2013». Авторка поезії та виконавиця власних пісень, актриса, модель, художник-іконописець та громадський діяч. У 2015 році стала однією з виконавиць офіційного гімну Світового Дня Молоді українською мовою.

     Під час Революції Гідності була активним учасником Євромайдану і членом Медичної Сотні.

     Розмовляла Ірина Сулик

     Фото: pisbon.blogspot.com, tochka.netblitz.if.ua

      

     Читай також

    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
    • Я знаю, точно знаю про що мене спитають на Страшному Суді
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора