Папа Франциск: Відеопослання з нагоди Світового Дня Молоді 2019

Читай також

 • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
 • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
 • Папа відповідає на «Dubia» п’яти кардиналів
    • Папа Франциск: Відеопослання з нагоди Світового Дня Молоді 2019

     21 березня опубліковано вiдеопослання Святішого Отця напередодні Дня Молоді в Католицькій Церкві 2017, що відзначатиметься на єпархіальному рівні на Квітну неділю 9 квітня, темою якого є слова Пречистої Діви Марії з Євангелії від святого Луки: «Велике вчинив мені Всемогутній» (Лк 1,49).

     Папа Франциск запрошує молодь вже цього року стати на шлях духовного приготування, який приведе до міжнародного відзначення наступного Світового Дня Молоді, що пройде в Панамі від 22 до 27 січня 2019 року.

     Пропонуємо текст відеопослання Святішого Отця:

     «Дорога молоде!

     З яскравими спогадами про нашу зустріч під час Світового Дня Молоді 2016 року в Кракові ми вирушили в напрямку до наступної мети, яка, якщо на те буде Божа воля, відбудеться в Панамі 2019 року. Ці моменти зустрічі та спілкування з вами для мене дуже важливі, і я прагну, щоб цей шлях відбувся у співзвучності з наступним Синодом Єпископів, що присвячений вам, молодим людям.

     На цьому шляху нас супроводжує наша Матір Пречиста Діва Марія. Вона надихає нас Своєю вірою, тією вірою, яку Вона виразила у Своїй пісні хвали. Пречиста Діва Марія сказала: «Велике вчинив мені Всемогутній» (Лк 1:49). Вона вміє дякувати Богові, який побачив Її малість, та впізнає великі справи, які Бог здійснює в Її житті. Вона відправляється до Своєї кузини Єлизавети, яка була літнього віку і потребувала Її присутності. Пречиста Діва не закривається вдома, бо вона не належить до «диванної» молоді, яка шукає комфорт і безпеку, щоб ніхто їх не турбував. Нею рухала віра, бо віра – це осередок всієї історії життя нашої Небесної Матері.

     Подібно до тієї дівчини з Назарету, ви можете змінити світ на краще і залишити відбиток, що закарбується в історії

     Дорога молоде, також Бог дивиться на вас і вас кличе, і коли Бог так чинить, то Він дивиться на всю любов, яку ви можете дарувати. Подібно до тієї дівчини з Назарету, ви можете змінити світ на краще і залишити відбиток, що закарбується в історії – у вашій історії та в історії багатьох інших. Церква та суспільство потребують вас. Завдяки вашим планам та вашій мужності, вашим мріям та ідеалам падають стіни інертності й відкриваються шляхи, що ведуть нас до кращого, справедливішого, менш жорстокого й гуманнішого світу.

     На цьому шляху закликаю вас розвивати взаємостосунки близькості й дружби з Пресвятою Богородицею. Вона – наша Мати. Говоріть з Нею, як з Матір’ю. Разом з Нею дякуйте за дорогоцінний дар віри, який ви отримали від ваших предків, і довірте Їй усе своє життя. Як добра Мати, Вона вас слухає, обіймає, любить вас та йде разом із вами. Я запевняю вас, що якщо це зробите, то не пошкодуєте.

     Бажаю вам доброго паломництва до Світового Дня Молоді 2019.

     Нехай Бог благословить вас усіх».

     За матеріалами: Радіо Ватикану

     Фото: tgcom24.mediaset.it

     Читай також

    • Папа: війна, що триває в Україні, ятрить рани, завдані Голодомором
    • Блаженніший Святослав, у відповідь на заклик Папи Франциска, закликав вірних УГКЦ 27 жовтня провести в пості та молитві
    • Папа відповідає на «Dubia» п’яти кардиналів
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.