Хресна дорога з ДивенСвітом. Стація IX

Читай також

 • Українська молодь прийшла на Хресну дорогу з Папою у вбранні з портретами українських дітей, вбитих під час війни з росією
 • 7 фільмів про життя, служіння і смерть Ісуса Христа
 • Хресна дорога: внесок св. Альфонса Лігуорі в розвиток богослужіння Хресної дороги
    • Хресна дорога з ДивенСвітом. Стація IX

     Останній тиждень перед Воскресінням – час, коли ми пригадуємо найважчі муки у житті Спасителя, дорогу, яка привела Його на Голгофу. Пропонуємо Вам разом із нами зупинитись на декілька хвилин, щоб пригадати, наскільки жертовною є Божа Любов.

     Хресна Дорога в Колізеї під головуванням Святішого Отця Франциска. 
     Роздуми та молитви учнів римського ліцею Піло Альбертеллі, під керівництвом викладача релігії Андреа Монда.

     Третє падіння Ісуса

     З книги пророка Ісаї 53, 5-6

     Він же був поранений за гріхи наші, пригноблений за беззаконня наші. Покарання, яке дарує нам спасіння, йому перепало, його ж ранами нас зцілено! Усі, як вівці, ми блукали; кожен ходив своєю дорогою; провини нас усіх Господь поклав на нього.

     Роздум

     Бачу Тебе, Ісусе, як Ти падаєш утретє. Ти вже двічі падав і двічі підводився. Втомі й болю немає меж; тепер, у цьому третьому й останньому падінні, Ти здаєшся повністю виснаженим. Скільки разів у повсякденному житті нам трапляється впасти! Падаємо так часто, що втрачаємо лік, але завжди сподіваємося, що кожне падіння стане останнім, адже для подолання страждань потрібна незламна надія. У того, хто часто падає, сили зрештою слабнуть, а сподівання остаточно щезають.

     Уявляю себе поруч із Тобою, Ісусе, на шляху, який веде Тебе до смерті. Не вкладається в голові, що саме Ти – Божий Син. Хтось уже намагався допомогти Тобі, але Ти тепер виснажений, нерухомий, скутий і, мабуть, неспроможний іти далі. Але ось раптом бачу, як Ти знову встаєш, випростовуєш, як можеш, ноги й спину і з хрестом на плечах вирушаєш уперед. Так, Ти йдеш на смерть, але хочеш подолати весь шлях. Можливо, це і є любов. Звісно, не має значення, скільки разів іще доведеться впасти, але, колись, безсумнівно, настане останнє, можливо, найгірше, найстрашніше випробування, в якому ми покликані знайти необхідну силу дійти до кінцевої мети. Для Ісуса завершення – це розп’яття, абсурд смерті, що, однак, являє глибше значення і вищу мету – спасіння нас усіх.

     Молитва

     Прошу Тебе, Господи, даруй нам на щодень відвагу йти вперед власним шляхом. Учини, щоб ми до кінця жили надією й любов’ю, які Ти дарував нам. Нехай усім вдасться зараджувати життєвим вимогам із тією силою та вірою, за допомогою яких Ти переніс останні моменти Твоєї ходи до смерті на хресті.

     Отче наш, що єси на небесах, нехай святиться ім’я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим, і не введи нас у спокусу, але визволи від лукавого.

     Читай також

    • Українська молодь прийшла на Хресну дорогу з Папою у вбранні з портретами українських дітей, вбитих під час війни з росією
    • 7 фільмів про життя, служіння і смерть Ісуса Христа
    • Хресна дорога: внесок св. Альфонса Лігуорі в розвиток богослужіння Хресної дороги
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.