Що сказала Діва Марія, з’явившись у Аргентині?

Читай також

 • Художник за допомогою ШІ відтворив обличчя Діви Марії
 • Рука Богородиці у деяких іконах має прихований сенс
 • Сестро, візьміть це від нас, вояків!
    • Що сказала Діва Марія, з’явившись у Аргентині?

     Нещодавно офіційна Церква визнала ще одне об’явлення Діви Марії. З 1983-го впродовж 6,5 років Матір Божа з’являлася домогосподарці Гледіс у місті Сан Ніколас де лос Арройос на сході Аргентини.

     У повідомленні про об’явлення журналістки National Catholic Register Петті Маґвайр Армстронґ були опубліковані такі вислови Діви Марії до Гледіс:

     Дуже прошу вас молитися. Це прохання до всього людства. Моліться щиро, від серця, часто і з любов’ю. Молитву не можна відкладати, бо Мати хоче, аби через неї діти прийшли до Бога і нею перемагали свого ворога.

     Прихід Господа близький, і так, як сказано в Писанні: ніхто не знає ні дня, ні години, але Він прийде; і на цей момент душа християнина повинна бути приготовлена.

     Святий Розарій (молитва на вервиці — ред.) — це зброя, якої ворог боїться найбільше. Також він є притулком для тих, хто Його шукає, та брамою до Мого серця. Слава Господу за світло, яке Він дає світу.

     Ісус у Євхаристії — це живе, справжнє Тіло. Поклоняйтеся Йому і любіть Його.

     Прошу вас, щоби ви жили згідно з Моїми настановами. Робіть це крок за кроком: моліться, навертайтеся і вірте.

     santuario-maria-del-rosario-de-san-nicolas-1Також Діва Марія передала безпосередні слова Ісуса Христа:

     Колись світ був врятований завдяки Ноєвому ковчегу. Сьогодні цим ковчегом є Моя Мати. З Її допомогою душі будуть врятовані, бо вона приведе їх до Мене. Хто відкидає Мою Матір, той відкидає Мене.

     Багато хто сьогодні ігнорує Божу благодать. Ви повинні йти і нести Добру Новину. Не дивіться на те, кому і  де. Скрізь, де ви знаходитеся, євангелізуйте своїх ближніх, які нічого не знають про Слово Боже. Не забувайте про це. Євангелізуйте.

     Довідка

     У період від 13 жовтня 1983 р. по 1  лютого 1990 р. Гледіс Кірога де Мотта отримала більше 1800 послань Богородиці.

     Об’явлення Марії в Сан Ніколас ще не досить добре відомі серед віруючих, але після офіційного підтвердження єпископа Карделли дедалі більше паломників прибуватиме до Аргентини.

     «Об’явлення Божої Матері мали надприродний характер, — оголосив Гектор Карделла, єпископ-ординарій Сан Ніколас де лос Арройос в Аргентині, — вони гідні віри».

     hector-cardelliЗаяву було опубліковано до 25-ї річниці будівництва паломницького центру та підтвердження об’явлень.

     Об’явлення розпочалися 25 вересня 1983 року в будинку Гледіс Кірога де Мотта, домогосподарки з міста Сан Ніколас де лос Арройос. Марія з’явилася під час молитви на вервиці. Уперше Марія заговорила з Гледіс трохи пізніше, 13 жовтня — в річницю останнього об’явлення у Фатімі.

     Протягом наступних 6,5 років Гледіс отримала багато повідомлень від Матері Божої, а під час Різдвяного і Великого Посту отримала стигмати. Об’явлення супроводжувалися задокументованими пізніше зціленнями. Марія в своїх об’явленнях просила, щоби Гледіс записувала її послання.

     27 листопада сповідник Гледіс — о. Перес — уперше почув про її видіння. Він зрозумів, що у вежі храму в Сан Ніколас стоїть статуя Марії, дуже схожа на постать, описану його каяницею. Це біла скульптура, освячена Папою Левом ХІІІ і спочатку встановлена на почесне місце в соборі 1884 р. Але потім її перенесли до вежі.

     Гледіс, побачивши статую, підтвердила, що це образ Марії, яку вона бачила в об’явленнях. Під час чергового видіння Мати Божа звернулася словами з книги Вихід: «І влаштують вони Мені святилище, і буду перебувати серед них…» (Вих 25, 8). Марія попросила про будівництво нової святині, в якій належало встановити згадану статую. Дієцезіальна комісія після ретельного розгляду справи 1989 року вирішила побудувати храм. Два роки по тому він був завершений.

     SanNicolas-NA

     Сьогодні прочани з усього світу приїжджають до Санктуарію Матері Божої Розарієвої в Сан Ніколас. 25‑го числа кожного місяця відбувається спеціальна урочистість і процесія. В день 25‑ї річниці будівництва святині, до Сан Ніколас прибуло понад 250 тисяч осіб.

     Джерело: CREDO

     Фото: lanueva.comdiariosobrediarios.com.arascensiondigital.com.ar

     Читай також

    • Художник за допомогою ШІ відтворив обличчя Діви Марії
    • Рука Богородиці у деяких іконах має прихований сенс
    • Сестро, візьміть це від нас, вояків!
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.