Простий спосіб стати оптимістом

Читай також

 • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
 • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
 • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
    • Простий спосіб стати оптимістом

     Оптимізм — не вроджена риса характеру, а набута. Тому якщо вам здається, що весь світ чорно-білий, змініть свої погляди на життя, і ви помітите, як воно налагоджується!

     Якщо ви не ототожнюєте себе із героїнею однойменного роману “Полліанна” американської письменниці Елеонор Портер, життєвий девіз якої — “Радіти всьому”, тоді вам є над чим працювати та що змінювати в собі. “Дослідження показують, що зміни можливі, навіть якщо ваш тип мислення не змінювався з того часу, як вам виповнилось 10 років”, – стверджує Шон Ачор, спеціаліст в сфері позитивної психології, генеральний директор GoodThink, автор книги “Переваги щастя”.

     Коли мова йде про песимізм, гени можуть відігравати певну роль, однак вона не вирішальна. За його словами, ваша готовність бути більш оптимістичними, можливо, не заведе вас далеко, однак вдячність за все хороше, що відбувається в житті, здатна змінити ваш світогляд.

     Не знаєте, з чого почати? Тоді прислухайтесь до порад Шона Ачора. Він радить кожного вечора протягом трьох тижнів, коли ви чистите зуби, пригадувати по три нові події, за які ви вдячні.  Тут головним є слово “нові”, тому що кожного разу ви будете згадувати “свіжі” причини для радості, і ваш мозок буде сприяти у цьому. оптимізмЯк відомо, звичка формується протягом 21 дня. Тому за цей період ви навчитесь бачити позитив у всьому, а тому почуватиметесь значно щасливішими.

     Одного разу Ачор разом із командою запропонував групі песимістів спробувати виробити позитивну звичку, а після 21 дня вони перевірили їхні погляди на життя. Виявилось, що більшість людей почали мислити більш позитивно.

     Ви можете вікористовувати правило пригадування до 4-літньої дитини, чи 84-річного пенсіонера — немає значення. Тому що навіть однохвилинна позитивна звичка може впливати на наступні 24 години вашого дня

     Якщо вам все ще потрібно більше причин, щоб нарешті почати згадувати все хороше протягом дня, за що ви можете бути вдячні, зверніть увагу на таке: досліди Ачора показують, що люди з більш позитивними думками на 40% частіше отримують підвищення на роботі, вони більш продуктивні і творчі.

     Більшість людей думають, що спочатку потрібно стати успішними, а вже тоді їм вдасться стати щасливими. Але насправді все навпаки — якщо ви почуваєтесь щасливими, то ваш мозок заряджається позитивною енергією, ви краще працюєте, краще почуваєтесь, підвищуються ваші розумові та творчі показники

     Отож, не забувайте, що оптимізм — не вроджена риса характеру, а набута. Тому якщо вам здається, що все котиться в прірву і т.д., спробуйте змінити свій погляд на життя, і ви помітите, як воно налагоджується!

     За матеріалами: mizky.com

     PS: І пам’ятайте мудру пораду апостола Павла “Завжди радійте”!

     Читай також

    • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
    • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
    • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.