Життєві уроки, які варто засвоїти до 30

Читай також

 • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
 • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
 • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
    • Життєві уроки, які варто засвоїти до 30

     Не марнуйте часу в свої двадцять років. Сувору школу життя краще пройти якомога раніше

     Двадцять років – найкращий час забути про всі турботи і насолоджуватись життям із коктейлем у руці? Або саме зараз варто засвоїти найважливіші життєві уроки?

     Читачі до сайту Quora відповіли на це питання.

     Онлайн друзі?

     Макс Люкомінський, директор з маркетингу компанії Sliceplanner, вважає вкрай важливим усвідомити, що “онлайн друзі – це не справжні друзі”.

     “На жаль, багатьом з них ви байдужі, вони не прийдуть на допомогу в скрутну годину”, – вважає він.

     Він додає, що найкращими інвестиціями в майбутнє є досвід і пережиті емоції. Традиційні показники успіху – дорогі автомобілі та будинки – вже не актуальні.

     Світ скористується слабкостями

     Учасниця форуму Чаріта Джонсон радить усвідомити свої слабкі місця. І краще дізнатись про них якомога раніше, бо світ не чекатиме довго, щоб скористатись вашими слабкостями.

     Універсального рецепту немає

     “Чарівних лайфхаків, які зроблять вас успішним в одну ніч, не буває, – пише Юрій Круман. – Ви маєте постійно працювати над своїм іміджем, вміти продати себе кожному зустрічному, розповідати гарні історії і переконувати будь-яку аудиторію”.

     Ще одна жорстока правда: опанування певних навичок займає набагато більше часу, ніж здається. Бути просто обізнаним – недостатньо, особливо, коли вас оточують талановиті і цілеспрямовані люди, які роками вчились. Якщо мрієте про велике майбутнє, станьте гарним оповідачем. Навчіться чітко висловлювати думку.

     Молодий чоловік

     “Найбільше, чого не можуть терпіти зайняті люди, це розмови ні про що, – пише Круман. – Висловіть свою ідею і рухайтеся далі”.

     Випробуйте себе

     Двадцять років – найкращий час, щоб випробувати межі своїх можливостей. На думку Стефана Паппа, це допоможе вам навчитися контролювати імпульсивні бажання.

     “Якщо ви зробите це в юності, ви навряд чи жалкуватиме про втрачені можливості в старшому віці, – вважає користувач форуму. – Я знаю багато сорокарічних людей і старше, які намагаються надолужити те, чого не зробили в молоді роки”.

     Нік Джонсон, докторант у галузі неврології, пише, що найскладніше завдання в 20 років – це навчитись орієнтуватися в суперечливих порадах, які ви отримуєте з усіх боків. То вам кажуть, що “ти маєш робити все сам”, то запевняють, що “справжні друзі завжди допоможуть у халепі”. Поради, звичайно, річ корисна, але лише тоді, коли вони потрібні і коли їх дає хтось мудріший за вас, додає Джонсон.

     Найскладніше – це обрати свій шлях.

     За матеріалами: bbc.com та quora.com

     Читай також

    • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
    • Якщо ви ще не знаєте, що робити у Великий піст
    • “Ти вільний, і якщо бажаєш загинути – це в твоїй волі”: духовні поради монаха-пустельника
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі