Відомий американський актор: Я буду молитися за добрі й святі покликання до священства

Читай також

 • Дівчина із Краматорська нестиме прапор на відкритті СДМ
 • Що маємо зробити, щоби вчинити діла Божі?
 • Пастка лукавого: чому ніколи не варто надіятися лише на себе?
    • Відомий американський актор: Я буду молитися за добрі й святі покликання до священства

     У своєму онлайн-відео відомий американський актор Марк Волберґ заявив, що він молиться за покликання до священства та що він глибоко цінує ту роль, яку священики відіграли в його житті, повідомляє CNA.

     Волберґ адресував своє відео в якості привітання присутнім на Національній конференції єпархіяльних директорів покликань, яка відбудеться в його рідному Бостоні.

     «Я хочу, щоб ви знали про мою підтримку вашої діяльності сприянню священичим покликанням. Тому що я хочу, щоб мої діти і прийдешні покоління теж мали добрих священиків, так як їх маю я», – звертається Волберґ до промоторів священичих покликань.

     «Моя католицька віра є якорем, який підтримує мене в моєму житті. У моїх щоденних молитвах я прошу про силу, щоб бути добрим чоловіком і добрим батьком», – сказав Волберґ.

     «Я був вінчаний священиком, мої діти були охрещені священиком, кожного разу, коли хтось з моїх родичів помирає – його ховає священик. Мої гріхи стають прощені священиком, коли я приступаю до Сповіді. Кожен раз, коли я на Месі, я з рук священика отримую Тіло і Кров Христові, які зміцнюють мене, щоб я міг дати свідчення своє католицької віри іншим», – свідчить про своє сприйняття священика американський актор.

     «Ми, католики, розраховуємо на вас, що ви принесете нам добрих і святих священиків», – сказав на завершення Волберґ – «Відчувайте себе добре в моєму рідному місті цього тижня. Я буду молитися за вас і за ваш успіх. Дякую вам за все, що ви робите і нехай вас благословить Бог!».

     Марк Волберґ знявся у блокбастерах «Планета мавп», «Ідеальний шторм», «Пограбування по-італійськи», «Відступники», «Макс Пейн», «Трансформери: Епоха винищення». Марк одружений і батько чотирьох дітей. Марк щодня бере участь в Месі й відкрито свідчить про свою католицьку віру й любов до Католицької Церкви.

     Джерело: Католицький оглядач

     Читай також

    • Дівчина із Краматорська нестиме прапор на відкритті СДМ
    • Що маємо зробити, щоби вчинити діла Божі?
    • Пастка лукавого: чому ніколи не варто надіятися лише на себе?
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.