Віра, надія та любов: духовний маршрут наступних Всесвітніх Днів Молоді

Читай також

 • У що я перестала вірити після СДМ
 • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
 • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
    • Віра, надія та любов: духовний маршрут наступних Всесвітніх Днів Молоді

     Всесвітні Дні Молоді 2017-2018 року  відбуватимуться в дієцезіях та єпархіях, а 2019 року молодь збереться в Панамі. Яким темам будуть присвячені  усі заплановані заходи читайте далі.

     Як відомо, Всесвітні Дні Молоді 2017-18 рр. будуть відбуватись в дієцезіях та єпархіях, а 2019 року молодь збереться в Панамі. Святіший Отець обрав такі теми на наступне триріччя:

     ХХХІІ Всесвітній День Молоді 2017 року – «Велике бо вчинив мені Всемогутній» (Лк 1, 49).

     ХХХІІІ Всесвітній День Молоді 2018 року – «Не бійсь,  Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога» (Лк 1, 30).

     ХХХІV Всесвітній День Молоді 2019 року (Панама)  – «Ось я слугиня Господня: нехай зо мною станеться по твоєму слову!» (Лк 1, 38).

     Три обрані теми мають на меті дати Марійський напрямок духовному маршрутові наступних Всесвітніх Днів Молоді. Адже вони нагадують про епізод, коли Діві Марії було оголошену надзвичайно про надзвичайно радісне та, водночас, складне завдання. Ці теми окреслюють молодим людям шлях між минулим (2017), теперішнім (2018) та майбутнім (2019), оживлений трьома богословськими чеснотами: вірою, надією та любов’ю. Ця, запропонована молоді, дорога співзвучна з темою наступного Синоду єпископів: «Молодь, віра та розпізнавання покликання».

     Духовний шлях, вказаний Папою Франциском, послідовно продовжує роздумування, започатковані трьома останніми Світовими Днями Молоді (2014-2016), які були зосереджені на євангельських Блаженствах. Як знаємо, Пречиста Діва Марія, є Тією, яку «ублажатимуть всі роди: (Лк 1, 48). У промові, яку Святіший Отець приготував з нагоди зустрічі з волонтерами Світового Дня Молоді у Кракові, він вказав на Пресвяту Богородицю як приклад для наслідування. А потім, звертаючись до молоді експромтом, запросив дівчат і юнаків зберігати пам’ять про минуле, бути мужніми в теперішньому та мати надію на майбутнє.

     Джерело: radiovaticana

     Читай також

    • У що я перестала вірити після СДМ
    • Папа підбив підсумки своєї подорожі до Лісабона: притча про можливість миру
    • Владика Гліб Лончина на СДМ у Лісабоні пояснив молоді, що означає заклик Ісуса — «Будьте, як діти»
     • Оціни

      [ratemypost]