Як спрямувати гнів в конструктивне русло

Читай також

 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
 • Ви в стресі і страху? Прочитайте ці біблійні слова!
 • Емоції не можуть бути гріхом, бо вони створені Богом
    • Як спрямувати гнів в конструктивне русло

     Гнів — це природна реакція організму. Хоч і найчастіше — деструктивна за своєю дією. Тому пропонуємо вам по-іншому глянути на цю емоцію. І спробувати направляти енергію у інше русло

     Чи була у вашому житті така ситуація: ви домовились про зустріч, але людина спізнилась на годину-дві, а, може, взагалі не попередила завчасно і не прийшла? Можливо, хтось підвів вас чи розчарував? Однак, щоб це не було, результат завжди один: відчуття гніву.

     Трансформуйте свій гнів

     Замість того щоб накинутись на когось із доріканням, ми повинні відшукати конструктивний шлях для вирішення проблеми. Немає причини стримувати свій гнів, але ви повинні перетворити його в дещо інше.

     Для людини природно почуватись, ніби вона от-от вибухне, щоб таким чином вивільнити свою злість. Але справа в тому, що через це ви почуватиметесь погано і поставите під загрозу вирішення ситуації.

     Однак все буде добре, якщо ви зможете вивільнити внутрішню напруженість конструктивно, виділивши час на те, щоб зрозуміти суть проблеми, а потім висловитися розумно і обдумано.

     Замість того щоб почуватись погано через безглузду поведінку, ви почуватиметесь добре, тому що впорались з ситуацією.

     Випустіть пару

     Звичайно, буває так, що ми демонструємо свій гнів. Зазвичай, це той випадок, коли ми злимось на людину, яка відсутня в цей момент. Тоді ми просто випускаємо пару, завдяки чому пізніше можемо нормально поговорити з нею.

     Однак якщо ми робимо це, то повинні ввічливо поставитись до цієї особи. Хоча випускання пари має допомогти, не перетворюйте це на зведення наклепу.

     Ще одним хорошим способом заспокоїтись є розмова з іншими людьми. Але будьте обережні, оскільки вона може перетворитись на плітки.

     Контролюйте свій гнів

     Інколи трапляється так, що ми показуємо свій гнів людині, яка спричинила наше роздратування. Це може бути єдиним способом продемонструвати свої почуття. Але в таких випадках потрібно керувати своїм гнівом. Мова іде про мудрий прояв гніву — “контрольований гнів”.

     Однак ми не в змозі контролювати його, якщо не освоїмо мистецтво перетворення гніву в спокій та раціональну поведінку. На відміну від дикої, вибухової злості, контрольований гнів є більш обґрунтований та “співпрацює” з розумом.

     Гнів, який можна трансформувати в виважену поведінку, супроводжується почуттям поваги до інших людей і до себе самого.

     Пам’ятайте, гнів — це нормальна людська емоція. За неї не потрібно себе засуджувати. Думка, що хороші люди ніколи не зляться — помилкова. Пороте всі ми повинні навчитись справлятись зі своїм гнівом.

     Шукайте причину гніву

     Щоб дістатись до основної причини гніву, потрібно дати собі трішки часу і простору. Гнів, як правило, емоція, яка ґрунтується на інших емоціях.

     Часто причина гніву — щось більше, аніж образа. Ми відчуваємо біль, розчарування, осуд, сором чи зневагу, і реагуємо на них, не опираючись на причину. Тому в такому випадку гнів — лицемірний прояв реакції. Це не справжні ваші почуття. Він виникає через нездатність впоратись з глибокими емоціями.

     І ще одна порада для всіх: успіх в бізнесі та в особистому житті залежать від здатності бачити те, що лежить в основі нашого гніву. Не забувайте про це!

     За матеріалами: mizky.com

     Фото: gratisography.com, dropbox.com

     Читай також

    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • Ви в стресі і страху? Прочитайте ці біблійні слова!
    • Емоції не можуть бути гріхом, бо вони створені Богом
     • Оціни

      [ratemypost]