Якщо не знаєте, за що дякувати Богові

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Якщо не знаєте, за що дякувати Богові

    Якщо не знаєте, за що дякувати Богові, відвідайте лікарню і поспілкуйтеся з людьми, які втратили руки і ноги і не можуть самостійно приймати їжу й доглядати за собою, – каже о. Тихон Кульбака на сторінці “Духовно-психологічна порадня

    Якщо ви не знаєте, за що дякувати Богові, то гляньте стрічку новин і подивіться на тих, хто не зміг ввечері побачити своїх дітей через те, що якийсь водій сів за кермо в нетверезому стані.

    Якщо ви не знаєте, за що дякувати Богові, то поспілкуйтеся з людьми, які втратили своїх близьких під час пожежі.

    Якщо ви не знаєте, за що дякувати Богові, поспілкуєтеся зі сліпими людьми. Розпитайте їх про те, чи сильно вони хочуть побачити сонце, небо і навколишній світ?

    Якщо ви не знаєте, за що дякувати Богові, то вийдіть на вулицю і подивіться на бомжів, які не мають ніякого місця для проживання.

    Якщо ви не знаєте, за що дякувати Богові, то сходіть в психіатричну лікарню і подивіться на людей, у яких роздвоєння особистості. На тих, хто не може аналізувати отриману інформацію. На тих, хто не може зв’язати свої думки і зрозуміти, хто і що перед ними знаходиться.

    Якщо ви не знаєте за що дякувати Богові, то підійдіть до дзеркала і подивіться на себе. Якщо є дружина – подивіться на неї. Адже багато хто мріє одружитися і вийти заміж, але ніяк не виходить.

    Якщо ви не знаєте, за що дякувати Богові – перевірте, чи працює у вас електрика, чи є вода в крані. Адже багато людей не мають таких зручностей в своїх будинках багато десятиліть.

    Якщо ви не знаєте за що дякувати Богові, то подумайте про ті місця, де зараз війна, землетруси, виверження вулкана, зсуви, через які люди втрачають своїх близьких і все своє майно, і подумайте, чому у вашому регіоні, у вашому житті немає таких трагедій?

    Турботу Бога про нас видно в усьому.
    Проблема в тому, що ми її часто не помічаємо.
    Чи правильно це?
    Сьогодні можна почати прагнути побачити турботу Бога про нас.

    Джерело: ДУХОВНО-ПСИХОЛОГІЧНА ПОРАДНЯ

    Ілюстрація: musicplusfaith.com

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     [ratemypost]

       

      Коментарі

      • Ірина Кисилевич    12.12.2016 о 21:08

       Проблема самотності, зручностей вдома- це проблема мислення, а не об’єктивне зло. Не
       так вже погано бути без пари- самотні теж себе в житті знаходять, в незаміжжі теж є
       “плюси”. І в мисці, без душової кабіни помитися, на двір вийти як треба- теж не трагедія.