7 ідей для навчання і розвитку в Новому році

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    7 ідей для навчання і розвитку в Новому році

    Новий рік та різдвяний час асоціюються з новим початком. Ми бажаємо нових звершень, ідей, здобутків… Але скільки вже того було – а скільки збулося? Тут мимоволі згадується Сергій Жадан: «Час не змінюється, змінюємося ми». Зміни, розвиток – це не наслідок чарівних перетворень календаря. Це стосується самої людини. Хоча натхнення для цього варто шукати постійно і аж до досягнення мети!

    Кажуть, що людина старіє хіба тоді, коли розвиток їй більше не потрібен. А рахуються, як відомо, не дні життя, а життя у днях… І аби його завжди було досить, ми зібрали для вас кілька ідей, які цілком можуть зацікавити і навіть мотивувати на цілий рік :)

    1. Не знаєш, від чого почати? Почни з доброго прикладу!

    Знайти справу всього життя, а навіть вийти з кризи – на практиці багатьом щось таке вдавалося саме завдяки чийомусь позитивному прикладу. Обираючи роботу, навчання або волонтерство, також варто зосередитися на цьому акценті: чи ті особи, які мене оточують, надихають своїм прикладом?.. Чи може є хтось у цій (або суміжній) сфері, хто може стати моїм джерелом натхнення?

    1. Бог не лише кличе кваліфікованих, але й кваліфікує покликаних.

    Подібні слова часто лунають в мережі, особливо серед християнської молоді. Те, що це правда, на власному досвіді пізнали безліч людей різного віку. Будь-що, що дає світу можливість побачити Божу Любов через тебе – це вже покликання. А наснага й радість, яку Бог подарує для його виконання, дозволить осягнути всі необхідні вміння та навички для будь-якої справи. Хоча, звісно, не всі одразу.

    1. Книжки, статті, фільми: «правило 20+20+20»

    Можна мати десять полиць літератури з серії «Як досягти успіху», мільйон закладок про мотивацію та навчальний он-лайн курс замість колисанки. Але… Нічого не досягти: перевантажений мозок навряд захоче співпрацювати так, як кортить його власнику. А от той, хто спробує щодня витрачати біля 20 хвилин на читання корисної книжки + 20 хв. на статтю або он-лайн сюжет з розвитку + 20 хв. на пішу прогулянку новим маршрутом (спеціально зосереджуючи увагу на цікавих деталях по дорозі), поступово може досягнути набагато більшого без ризику для здоров’я та психіки, навіть коли часу мало. Важко гуляти «просто так» – згадай про фотографування.

    1. Навчання = задоволення :-)

    Формат тренінгів і семінарів, навчальна література, лектори й спікери – все це в сучасних реаліях цілком може стати справою вибору. Погані книжки треба вміти закривати, а нудні промови або тексти «ні про що» навряд чи варті того, аби втрачати на них життя. Натомість енергія, скерована на пошук альтернативних і результативних способів навчання, завжди окупиться сторицею.

    1. Якісний відпочинок – творчий відпочинок.

    Теза стара, як світ? Можливо. Просто дотримуйся її та відпочивай креативно. Періодичне перезавантаження не лише страхує від вигоряння, але й є кращою запорукою праці й постійного розвитку.

    1. Спільнота однодумців мотивує.

    Кращий друг, робочий / студентський колектив, улюблений вчитель або викладач, батьки, твоя власна сім’я… Хтось (в однині або у множині), з ким можна подумати вголос, політати на крилах мрій, щось спланувати, піти на прогулянку (див. п. 3). І хтось, хто скаже «все буде добре!», коли раптом дістанеш «по крилах».

    1. Щодня – новий початок…

    …А виграє лише той, хто піднімається на один раз більше, ніж падає. Не переймайся невдачами і тим, що час від часу «не йде». Всі ті, хто знайшов одну геніальну ідею після тисячі порожніх, тебе у цьому гарантовано підтримають!

    ***

    Ці ідеї були занотовані завдяки досвіду чудових людей – студентів-заочників Навчально-катехитичного центру «Дерево життя» у Києві. Виявляється, що отримати чудовий поштовх до нового розвитку «з християнським акцентом» можна навіть за кілька днів на місяць. Якщо вас теж цікавить нове навчання у новому році (зимовий набір триває!), приєднуйтеся!

    Ірина Максименко

     

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.

       

      Про автора

      Вокаліст християнського гурту "Територія Душі"