Влада Любові: Різдвяне послання Папи Франциска

Читай також

 • Дмитро Димид: «Я не багато рефлексую в армії. Я проживаю там своє життя»
 • Мій Бог є поруч завжди. І Він є Любов
 • Три сотні волонтерів молилися за мир в Україні до Богородиці у Зарваниці
    • Влада Любові: Різдвяне послання Папи Франциска

     Влада цього Дитяти, Сина Божого і Марії, – це не влада цього світу, що ґрунтується на силі й багатстві, це панування любові.

     Сьогодні Церква знову переживає подив Пречистої Діви Марії, святого Йосифа і вифлеємських пастухів, який вони пережили, споглядаючи новонароджене Дитя, що лежить у яслах: Ісуса Спасителя.

     Влада цього Дитяти, Сина Божого і Марії, – це не влада цього світу, що ґрунтується на силі й багатстві; це панування любові.

     Це влада, що створила небо й землю, яка дає життя кожному створінню: мінералам, рослинам, тваринам…

     Це сила, яка притягає чоловіка та жінку та вчиняє їх одним тілом, одним існуванням…

     Це влада, що відроджує життя, прощає провини, примирює ворогів, перетворює зло в добро. Це Божа влада.

     Ця влада любові спонукала Ісуса скинути із Себе Свою славу і стати людиною; вона ж приведе Його до смерті на хресті та воскресіння з мертвих.

     Це влада служіння, що встановлює у світі Боже царство, царство справедливості та миру.

     Тому Христове Різдво супроводжується співом ангелів, які звіщають: «Слава на висотах Богу й на землі мир людям його вподобання».

     Мир чоловікам та жінкам пошматованої Сирії, де пролито надто багато крові.

     Мир чоловікам і жінкам улюбленої Святої Землі, обраної та особливо вподобаної Богом. Нехай же ізраїльтяни й палестинці віднайдуть відвагу та рішучість написати нову сторінку історії, в якій ненависть і помста поступляться місцем бажанню спільно будувати майбутнє взаєморозуміння і гармонії.

     Мир чоловікам і жінкам у різних регіонах Африки, особливо в Нігерії, де фундаменталістський тероризм використовує навіть дітей, щоб чинити жахіття та сіяти смерть.

     Мир у Південному Судані й Демократичній Республіці Конго, щоб там були зцілені поділи, а всі люди доброї волі докладали зусилля для того, щоб ступити на шлях розвитку та взаємоподілу.

     Мир чоловікам і жінкам, що досі страждають від наслідків конфлікту в східній Україні, де невідкладним є спільне бажання принести полегшення населенню та виконати взяті на себе зобов’язання.

     Мир тим, які в різних регіонах зазнають страждань з приводу постійних загроз та тривалої несправедливості.

     Мир тим, хто зазнав поранень або втратив дорогих осіб у жорстоких терактах, які посіяли страх і смерть у серцях багатьох країн і міст.

     Мир не на словах, але конкретний та дієвий нашим покинутим і суспільно виключеним братам і сестрам, тим, які страждають від голоду, тим, що є жертвами насильства. Мир біженцям, мігрантам і шукачам притулку і тим, хто сьогодні стає жертвою торгівлі людьми. Мир народам, які страждають від економічних амбіцій небагатьох та ненаситної жадібності ідола-гроша, що веде до рабства. Мир тим, які страждають від суспільної та економічної нужди, тим, які страждають від наслідків землетрусів та інших природних катастроф.

     Мир дітям у цей особливий день, в який Бог став дитиною, особливо тим, що позбавлені радощів дитинства через голод, війни та егоїзм дорослих.

     Мир на землі всім людям доброї волі, які щодня терпеливо й непомітно трудяться в родинах і суспільстві, щоб будувати людяніший і справедливіший світ, підтримувані переконанням в тому, що тільки мир є запорукою благополучнішого майбутнього для всіх.

      

     За матеріалами: Радіо Ватикану

     Читай також

    • Дмитро Димид: «Я не багато рефлексую в армії. Я проживаю там своє життя»
    • Мій Бог є поруч завжди. І Він є Любов
    • Три сотні волонтерів молилися за мир в Україні до Богородиці у Зарваниці
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Leave a Comment