Чи треба спілкуватися з людиною, яка ображає тебе?

Читай також

 • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
 • Ви в стресі і страху? Прочитайте ці біблійні слова!
 • Час для гніву
    • Чи треба спілкуватися з людиною, яка ображає тебе?

     Духовно-психологічна порадня допоможе нам зрозуміти різницю між християнською смиренністю і втратою людської гідності. Доки прощати?

     Наше право — спілкуватися з тими людьми, з якими ви бажаєте, і, навпаки, віддалятися від спілкування, якщо воно важке для вас.

     Read in English: SHOULD WE ASSOCIATE WITH A PERSON THAT OFFENDS US?

     Різниця між християнською смиренністю і втратою людської гідності в тому, що християнське смирення — це свідомість своїх гріхів і вміння побачити добрі якості в іншій людині. А втрата гідності — це почуття заздрості, ненависті, недоброзичливості, брехливість, лицемірство і т. д.

     Треба пам’ятати, що в духовному сенсі тільки ми самі дійсно можемо принизити себе, а ставлення інших до нас: грубість, байдужість, шпильки, глузування, образи — це бумеранг, який повертається рано чи пізно до того, хто кинув його.

     Найголовніше — оберігати своє серце від образи і, тим більше, почуття мстивості. Помолімося про тих, хто нашкодив нам, не кажімо про них нічого поганого; але при цьому все-таки пам’ятаймо, що порятунок і самопізнання без терпіння — неможливий.

     Як приклад, згадаймо про два дзвіночка: з заліза і срібла. Вони схожі один на одного; але якщо вдарити в них, то звук буде різний: у заліза — різкий і глухий, у срібла — чистий і співучий. А терпіння — це удари по нашому серцю, які виявляють, що накопичено всередині нього.

     Джерело: Духовно-психологічна порадня

     Читай також

    • 5 біблійних віршів, коли ви сердитеся на свого чоловіка чи дружину
    • Ви в стресі і страху? Прочитайте ці біблійні слова!
    • Час для гніву
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі

       • Ірина Кисилевич    05.03.2017 о 23:16

        Чи погане ставлення- це бумеранг? Не завжди. Найдобріші люди мають ворогів- їх можуть неправильно зрозуміти, дивитися на ситуацію з перфекціонізмом, скрупулами.