“Христос посеред нас?”: завершився Х ювілейний фестиваль “Вгору серця”

Читай також

 • Знаки на стіні: у Франківську створили одразу кілька християнських муралів
 • «Коляда на Майзлях»-2019: як це буде та чим вражатиме Х Міжнародний фестиваль – розповіли його організатори
 • У Католицькій школі провели конкурсне шоу «Танці з вчителями»
    • “Христос посеред нас?”: завершився Х ювілейний фестиваль “Вгору серця”

     У неділю, 30 квітня, гала-концертом на Вічевому майдані завершився десятий ювілейний фестиваль Христового міста “Вгору серця”, який вже став доброю традицією для усіх мешканців і гостей. 10 років – це мало чи багато: наприклад, для Бога, для подружжя, для в’язня, для маленької дитини, для фестивалю?

     Щороку навколо фестивалю єднається велика кількість людей, які люблять Бога, люблять своє місто і бачать у ближньому самого Христа.

     Фестиваль засвідчує, що місто Івано-Франківськ є Христовим містом, що у ньому живуть правдиві християни, для яких віра є даром, яким треба ділитися з іншими.

     Гаслом цьогорічного фестивалю є слова «Христос посеред нас?». Вкінці цих слів є знак питання. І це питання до кожного з нас, чи дійсно Христос є посеред нас у нашому щоденному особистому житті. На це питання кожен мав відповісти особисто: чи Христос є між нами, чи хтось інший займає місце, призначене для Ісуса.

     Фестиваль «Вгору серця» організований Молодіжною комісією Івано-Франківської Архієпархії Української Греко-Католицької Церкви з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського УГКЦ Кир Володимира Війтшина, під патронатом міського голови Івано-Франківська, за сприяння Департаменту молодіжної політики і спорту Івано-Франківської міської ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, підтримки окремих друзів-партнерів і відбувався з нагоди: 100-річчя об’явлень Богородиці у Фатімі (Португалія); 100-ліття від Дня народження Владики Софрона Дмитерка; 125-ліття від Дня народження Патріарха Йосипа Сліпого; та 150-ліття від Дня народження блаженного священномученика Григорія Хомишина.

     Події фестивалю у цей день розпочалися на Вічевому майдані з нагородження переможців міжнародного конкурсу “Для Бога я створю найкраще”, організатором якого є Ярема Стецик. Опісля від храму Царя Христа монастиря отців Василіян до Вічевого майдану вирушила молитовна хода. До ходи долучилися сотні франківців, які з вервицями у руках, вимолювали у Господа кращої долі для Батьківщини нашої України.

     Завершилась хода на Вічевому майдані. Єпископ-помічник Івано-Франківський Преосвященний Владика Йосафат Мощич звернувся до учасників молитви та всіх присутніх з повчальним словом, в якому, перш за все, подякував за спільну молитву та бажання свідчити свою віру перед світом.

     Після нього зі сцени до громади звернувся також Міський голова п. Руслан Марцінків. Очільник подякував організаторам за проведення фестивалю та наголосив на тому, що Івано-Франківськ – справді Христове місто, в якому сповідували і будуть сповідувати християнські цінності.

     Продовжився вечір заключним гала-концертом фестивалю «Вгору серця-2017», у якому брали участь:

     1) гурт «МетаНоя» (Київська Трьохсвятительська Духовна семінарія )

     2) Заслужена артистка України Світлана Весна

     3) Василь Мельникович (“Гуцул-хуліган”)

     4) Спільнота віднови у Святому Дусі «Як Марія» (м. Івано-Франківськ)

     5) Тріо священиків «Новий час» (Радехівщина, Львівщина)

     6) Гурт «Глорія» (м. Івано-Франківськ)

     7) о. Олексій Саранчук (м. Івано-Франківськ)

     8) гурт «SofiBand» (Львівська Духовна семінарія Святого Духа)

     9) гурт “Кана“.

     Завершився фестиваль співом пасхального гімну “Христос воскрес” при запалених свічках на Вічевому майдані, які кожен з присутніх отримав, та благословенням, яке уділили зі сцени присутні священики. Отож, відповідаючи на гасло фестивалю «Христос посеред нас?», з упевненістю можемо вкінці поставити знак оклику, адже впродовж усіх цих днів Івано-Франківськ й справді став Христовим містом! Дякуємо Богові і всім, хто долучився до того, щоб десятий ювілейний фестиваль Христового міста “Вгору серця” відбувся.

     Автор: Володимир Лукашевський

     Читай також

    • Знаки на стіні: у Франківську створили одразу кілька християнських муралів
    • «Коляда на Майзлях»-2019: як це буде та чим вражатиме Х Міжнародний фестиваль – розповіли його організатори
    • У Католицькій школі провели конкурсне шоу «Танці з вчителями»
     • Оціни

      [ratemypost]