10 якостей справжньої жінки – погляд чоловіків

Читай також

 • Все мені можна, та не все мені потрібно… Про рівність у правах та правило рівності
 • Духовна сила жінки пов’язана з усвідомленням, що Бог по-особливому довіряє їй людину 
 • Зцілення Любов’ю
    • 10 якостей справжньої жінки – погляд чоловіків

     Справжня жінка повинна бути …

     1. Люблячою

     Що б там не кричали феміністки, але для будь-якого чоловіка найголовніше  в жінці – це здатність любити, дарувати своє тепло і ніжність. Вона може бути невимовно красивою / багатою / сексуальною, але якщо вона не вміє щиро любити свого чоловіка – вона навряд чи знайде справжні взаємні почуття.

     2. Доброю

     Великодушність – чоловіча якість, а доброта – жіноче. Вона повинна вміти прощати помилки, причому не тільки чужі, але й свої. Як казав Наполеон Бонапарт: “Красива жінка подобається очам, а добра серцю; одна буває прекрасною річчю, а інша скарбом “.

     3. Жіночною

     Вона повинна виглядати як жінка, і вести себе відповідно. Жіночність взагалі важко описати словами. Вона або є, або її немає.

     4. Мудрою і терпеливою

     І мова йде зовсім не про отриманий диплом або академічні знання. Тільки вроджена, природна мудрість, яка дозволяє дівчині дивитися вглиб людини і бачити суть речей, робить з неї справжню жінку. Вона на генетичному рівні розуміє закони природи і відносин. Вона вміє радіти життю.

     5. Хорошим психологом

     Інакше як вона зможе так віртуозно, майстерно управляти чоловіком? :) Вона розбирається в оточуючих людях, і розуміє, чому вони так думають і роблять. Ця здатність дана всім жінкам від природи як інструмент у виборі чоловіка (батька її майбутніх дітей).

     6. Вміти бути і беззахисною, і сильною

     Але тільки поруч зі своїм чоловіком. Цим вона висловлює йому свою довіру. Але коли поруч немає хлопця, справжня жінка не опускає руки і не плаче про долю – вона сама будує своє майбутнє і вміє бути сильною.

     7. Працьовитою

     Їй подобається віддавати – своє тепло, свою працю. Працьовитість – це не стільки заробляння грошей (це залишимо нам, чоловікам), скільки турбота про будинок і дітей.

     8. Господарською

     У будинку у неї завжди прибрано, чоловік нагодований, а діти одягнені. Крапка.

     9. Справедливою

     Своєму чоловікові вона не дозволить здійснювати підлі і негідні вчинки. Сама вона, природно, до такого теж ніколи не опуститься.

     10. Різною

     Вранці вона пахне свіжістю, вдень – смачними пирогами, а ввечері – дорогими парфумами. В залежності від ситуації і життєвих обставин вона може бути сексуальною, господарською, ніжною, милою, впертою, жорсткою, сильною, слабкою – вона вміє бути різною!

     За матеріалами: dc.lviv.ua

     Фото: resilienciamag

     Читай також

    • Все мені можна, та не все мені потрібно… Про рівність у правах та правило рівності
    • Духовна сила жінки пов’язана з усвідомленням, що Бог по-особливому довіряє їй людину 
    • Зцілення Любов’ю
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Коментарі