10 біблійних правил щасливого подружжя

Читай також

 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
 • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
    • 10 біблійних правил щасливого подружжя

     Ось 10 віршів з Біблії, які підкажуть нам, як повинен функціонувати християнський шлюб:

     Ніколи не ворушити помилки минулого.

     Припиніть критикувати інших, або критика повернеться до Вас назад. Якщо Ви прощаєте інших, Ви будете прощені (Луки 6:37).

     Нехтуйте благами цього світу, а не один  одним.

     І яка Вам користь, якщо Ви придбаєте весь світ, але втратите свою власну душу в цьому процесі? (Марка 8:36)

     Ніколи не лягайте спати з невирішеним аргументом.

     І не грішіть, дозволяючи гніву отримати контроль над Вами. До заходу сонця вирішіть питання, яке вас хвилює (Ефесян 4:26).

     Принаймні раз на день, спробуйте сказати щось приємне Вашому чоловікові або дружині.

     Язик лагідний – дерево життя, лукавий пригноблює душу. (Приповідки 15: 4).

     Лагідно вітайте один одного при зустрічі.

     Запах пахощів твоїх найзапашніший. Розлите миро – твоє імя; тому дівчата тебе люблять. (Пісня пісень 1: 3).

     «У багатстві і в бідності» – радійте в кожному моменті, який Бог дав Вам прожити разом.

     «Краще миска капусти, та з любов’ю, аніж вгодований бик та з ненависті». (Приповідки 15:17).

     Якщо у вас є вибір між тим, догодити собі чи Вашому супутнику життя, зробіть вибір на його або її користь.

     «Не затримуй добра від того, кому воно належить, коли твоя рука здоліє це зробити». (Приповідки 3:27).

     Ваша дружина або чоловік, як і всі ми – люди, і це означає, що рано чи пізно вони можуть образити Вас. Вчіться прощати.

     Пильнуйте себе. «Якщо ж згрішить проти тебе брат твій, докори йому, а коли він покається, прости йому; І хоча б сім раз в день згрішить проти тебе і сім раз звернувся до тебе, говорячи: Каюся, – прости йому». (Луки 17: 3, 4).

     Не використовуйте віру, Біблію або Бога в якості «зброї».

     Бог не послав Свого Сина на світ, щоб засудити його, але врятувати його (Івана 3:17).

     Нехай любов стане Вашим путівником.

     «Любов довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не рветься до гніву, не задумає лихого, не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою,  все зносить, вірить у все, сподівається всього, усе перетерпить ». (1-е Коринтян 13: 4 – 7).

     Джерело: catholicnews

     Читай також

    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • Ісус з’являється апостолам (Йо 20:19-31)
    • Найбільша заповідь (Мт 22:35-46)
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Коментарі

       • якби це було так, але це вже не так… але проблема як завжди не у чоловічій половині, а у феміністичній. Де дівчина йде на дискотеку шукаючи багатого в якого вже є сучасне начиння (машина окрема квартира). Дівчина НІКОЛИ не захоче хлопця що живе з мамою і немає машини чи той має хронічні хвороби, не має м’язів чи гострого розуму, бо дівчина хоче що б жити як той однокурсник чи її подруга. Це все добре що є така стаття, але подивіться правді в очі НЕ хлопець тепер обирає собі пару, а дівчина хлопця, цьому є моє власне спостереження – не маєш високої зарплатні – не маєш дівчини про яку мріяв. Сучасне життя вже не асоціюється з цитатами 2000літнього учення, тепер, шановні отці, Біблійний текст – це просто в якості «зброї». На жаль власне спостереження. У сучасному шлюбі чоловік і жінка мають заробляти рівномірно, а не хтось більше і менше – от тоді і не буде гріхів і сварок в сім’ї. А Стаття так – для сім’їв священників чи багачів інтелігенції. Кожен зараз живе так аби його не висміювали за статус, але на жаль щоб мати любов дівчини перш за все треба мати гроші і з кожним місяцем маєш мати більше і більше… Сучасні стосунки ґрунтуються не на вірі у молоді в Бога, а на тому наскільки ти крутий і скільки грошей тринькаєш у компанії, по яких дорогих закладах (типу суші бар) ти водиш дівчину з першого побачення. Бути простаком добре – але булінг ніхто не відміняв, багата дитина знущатиметься над бідною в класі і навпаки. Наприклад, хлопець буде тратити шалені гроші на красу своєї дівчини (одяг макіяж ітд), а от бідніший – що дарує ромашки, а дівчина користується простою косметикою, дуже дешевою, то в такій ситуації виникає вже дорослий булінг. Як що ж зробити як каже Євангелія – роздати усе бідним, то може буде і добре, але на жаль, як би ми не усвідомлювали свої гріхи, все одно буде – багаті триматимуть бідних за для розваги, типу -лякати своїх дітей – он дивись не будеш вчитись будеш як той дядя з тьотею, і різні приклади. Бідні завжди вигідні багатим, бо я сам серед знедолених і знаю як це. Так я осуджую це все що є не правильно. але слід визнати Одкровення Іоана Богослова зправджується, і зараз думати треба вже точно не про шлюби і розмноження… Може я тут занадто різкий і грубий у коментарі, але це краплинка власного спостереження в житті.