Молитва, музика і прибирання: як Дністровський каньйон став чистішим

Читай також

 • У межах проєкту #СпоЖити молодь переконалася: «Екологія ― це також і про духовність»
 • #CпоЖити скликає молодь на акцію «100 сіток для ЗСУ»
 • #СпоЖити запрошує на формаційну програму для екоактивістів
    • Молитва, музика і прибирання: як Дністровський каньйон став чистішим

     Молодь Скали-Подільської на екотаборі прибирала сміття і молилась на природі Літургію

     26 серпня, з нагоди храмового празника, Успіння Пресвятої Богородиці, при парафії УГКЦ Скали-Подільської, що на Тернопільщині (Бучацька єпархія Української Греко-Католицької Церкви) був організований одноденний християнський екологічний табір по Дністровському каньйону.

     Майже півсотні осіб (дітей, молоді, батьків) скористались нагодою безкоштовно долучитись до поїздки і відвідати мальовниче узбережжя річки Дністер зі сторони Мельниці-Подільської. Програма дня включала прибирання місць перебування, як виховання культури «не смітити»; співу християнських пісень під гітару; уділення Таїнств Сповіді і Євхаристії, моління Божественної Літургії на урвищі, з якого видніється прекрасна картина широкої річки та лісів; веселого дозвілля з різноманіттям ігор, бансів, вікторин на релігійну тематику; смачних перекусів; сходження до Дністра, сплаву на поромі в бік Чернівецької області і назад…

     Цей захід був проведений в рамках стратегічного проекту розвитку живої парафії протягом року на тему «Активні імпрези взамін небезпекам соцмереж Інтернету», щоб заохотити дітей та молодь цінувати Богом створений світ більше аніж творіння рук людських у вигляді соціальних мереж та ігор.

     «Я стикнувся з чималим критичним спротивом перед проведенням такого заходу з боку певних осіб, які намагались відмовити мене брати таку відповідальність. Я зрозумів, чому не часто можу почути інформацію про людей-організаторів праці з молоддю, адже кожна така робота вимагає серйозного організаційного підходу і навіть часто ігнорування факторів страху. Але якщо керуватись страхом – так можна і все життя прогайнувати і нічого не зробити. Господь просить нас діяти на Його прославу без сумніву адже Царство небесне здобувається силою, про що говорить Євангелист Матей у 11 главі, 12 вірші, а хто сумнівається, той стає подібний апостолу Петру, який йшов по воді до Спасителя, але побачивши хвилі, завагався і в результаті почав тонути», – говорить священик о. Василь Германюк, організатор християнського екотабору.

     До Скалецьких таборян долучилась активна молодь з Мельниці разом із своїм духівником, молодим священиком – о. Андрієм Бойком, які разом духовно і весело провели день.

     Повідомив о. Василь Германюк

      

     Читай також

    • У межах проєкту #СпоЖити молодь переконалася: «Екологія ― це також і про духовність»
    • #CпоЖити скликає молодь на акцію «100 сіток для ЗСУ»
    • #СпоЖити запрошує на формаційну програму для екоактивістів
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Вокаліст християнського гурту "Територія Душі"