Нік Вуйчич у Києві: Мені все одно, що думають про мене люди. Я вільний.

Читай також

 • А лишень тоді ПРОЩЕННЯ! – як має пробачати християнин у час війни
 • Кілька порад, щоб досягти правдивого прощення
 • Блудний я
    • Нік Вуйчич у Києві: Мені все одно, що думають про мене люди. Я вільний.

     Більше 100 тисяч українців прийшло 17 вересня 2017 року на Хрещатик послухати Ніка Вуйчича, що приїхав сюди на запрошення організаторів Дня подяки. Він почав свою промову з теми болю, в тому числі й власного.

     Якщо хтось робить мені боляче, я можу вибрати: прощати чи не прощати

     Ми не можемо просто сказати «Я тебе прощаю». Я не можу їх простити, поки вони не скажуть «Вибач». А що, як вони не скажуть «Вибач», і ти нестимеш це непрощення у своєу серці?

     Люди, яким боляче всередині, роблять боляче іншим.

     Люди, які з мене насміхалися в школі… Може, єдиний спосіб, яким вони можуть контролювати своє життя – це насміхання з мене?

     Потрібна дуже сильна впокореність, щоб визнати, що тобі боляче. Я підходив до людей, що насміхалися з мене, і казав: «Чи можете ви припинити?». А вони питали «Чому?». А я відповідав: «Тому що мені боляче». На їхнє обурення я казав: «Я серйозно. Я тебе прощаю». А вони такі «Що? Ти мене прощаєш? Що ти маєш на увазі?» Я відповідав: «Обніми мене». Ми обнялися. І та людина, яка мене найбільше ображала, стала моїм найкращим другом.

     Мені все одно, що думають про мене люди. Я вільний. Бо я є дитиною Божою. Якщо хтось приносить біль мені – Бог з ним розбереться. Якщо хто робить боляче моїй сім’ї – Бог з ним розбереться. І я не буду жити з непрощенням у моєму серці.

     У Книзі Хронік Бог каже: якщо мої люди прийдуть і впокоряться мені, і будуть молитися мені, і будуть просити простити їхніх гріхи – я пробачу їх і зцілю їхню землю.

     Україно, я дуже люблю вашу землю. І я хочу попросити вибачення від імені всіх людей, які приносили вам біль. Я вірю, що […] прощення приносить більше прощення. Добро приносить більше добра. Віра приносить віру. І Бог є з вами, Україно. Він дасть вам силу. Ви не є неспроможні. З Богом все можливо.

     Нік віртуозно продемонстрував усім своїм тілом власну історією визнання болю в серці і прощення. Він ліг на сцену, можна навіть сказати – впав. І так декілька хвилин промовляв до людей. А тоді оперся чолом до Біблії, примірник якої лежав поруч на сцені. І встав. Який шторм емоцій у людей це викликало – дивіться у повній версії прямої трансляції від ТСН.

     Довідка з Вікіпедії

     Народився 4 грудня 1982 року в Мельбурні в сім’ї сербських емігрантів і мав рідкісну патологію: у хлопчика були відсутні кінцівки — обидві руки і обидві ноги (частково була одна стопа з двома пальцями, що дозволило хлопчику в подальшому навчитися ходити, плавати, кататися на скейті, грати на комп’ютері і писати).

     Закінчив Університет Гріффіта (Брисбен, Австралія) у 2004 році.

     Він об’їздив близько 64 країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у теле-шоу й пише книги. Його перша книга «Життя без обмежень» (Life Without Limits: Inspiration for a Ridiculously Good Life) вийшла в 2010 році.

     Зараз проживає в Каліфорнії, США.

     12 лютого 2012 року одружився на Канае Міяхарі, а 14 лютого 2013 року у них народився син — Кійосі Джеймс Вуйчіч.7 серпня 2015 року — другий син Дейан Леві Вуйчіч.Нік міг обрати шлях, яким ідуть інваліди, але він пішов дорогою нормальних людей: він не визнавав, що він інвалід. Нік не хотів, щоб його доглядали, він усього хотів навчитися сам.

      

     Читай також

    • А лишень тоді ПРОЩЕННЯ! – як має пробачати християнин у час війни
    • Кілька порад, щоб досягти правдивого прощення
    • Блудний я
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Вокаліст християнського гурту "Територія Душі"