День, який зарядив молодь позитивом на весь рік

Читай також

 • “Бути людиною!” – підсумок VI з’їзду молоді Бучацької єпархії
 • Віра – це не інформація, віра – це взаємини: відверто про молодь закордоном
    • День, який зарядив молодь позитивом на весь рік

     Свято, яке надихає творити, заряджає енергією аж на цілий рік і переповнює позитивними емоціями від тих, хто поруч. Саме таким 23 вересня був День молоді, яку організувала Комісія у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ.

     Звичайно, що в такий день найперше дякували Господові і просили Його благословення та опіки для всієї молоді. Божественну Літургію очолив владика Володимир (Груца).

     Після завершення священик звернувся до молоді, закликавши впродовж року в своєму житті керуватися трьома принципами. Передовсім — молитися. Бо саме молитва — це зустріч кожного з Богом. І таке спілкування має бути трепетним, щирим, повним любові, як поміж найближчими людьми. Ми не маємо забувати про Господа, так як не забуваємо про своїх коханих чи рідних.

     Також повинні сплановувати всі свої дії довкола Бога. Лише поставивши Його в центр нашого життя, зможемо досягнути щастя. Заклавши в „бюджет“ свого часу Бога, убезпечимо себе від виникнення ситуацій, коли інші справи перекреслять зустріч із ним.

     І ще один принцип — бути прикладом для своїх друзів. Щоб, дивлячись на наше життя, вони хотіли також впустити в свій щодень Господа. Отець Володимир закликав старатися заохочувати молодь, яка не знайома з Божим словом до його пізнання. „Зробіть їм подарунок, приведіть їх до Церкви і познайомте з Господом“.

     — Щороку ми збирали молодь на Квітну неділю — у Світовий день молоді, який свого часу започаткував Іван Павло ІІ. Та в нас — це час Христових страстей, тож вирішили цього року поекспериментувати і перенесли святкування на вересень. Мета цього — надихнути молодіжні християнські спільноти до діяльносты на цілий рік, щоб вони жили в унісон із Церквою. Приємно, що прийшло так багато молоді, бачу чимало нових облич — це ті, кого вдалося зацікавити нашою діяльністю через управлінську програму для молодіжних лідерів молодіжних спільнот. Також вперше долучилася молодь зі спільнот різноманітних монастирів і згромаджень, зокрема — Редемптористів і Салезіан, — розповів голова Комісії у справах молоді Львівської архиєпархії УГКЦ отець Любомир Гладюк.

     Друга частина святкування була не менш цікава. А завдяки християнському гуртові ZION ще й набула яскравих музичних барв. Смакуючи солодощі та каву, молодь пританцьовувала, знайомилася, спілкувалася.

     Після  такого Дня молоді активність і діяльність християнських спільнот точно не вдасться нікому спинити.

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • “Бути людиною!” – підсумок VI з’їзду молоді Бучацької єпархії
    • Віра – це не інформація, віра – це взаємини: відверто про молодь закордоном
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"