Чим твій майбутній чоловік відрізняється від просто хорошого хлопця

Читай також

 • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
    • Чим твій майбутній чоловік відрізняється від просто хорошого хлопця

     Ти ніколи не будеш переживати, чому він затримується на роботі.

     Виходити заміж або будувати тривалі серйозні стосунки потрібно з тим, з ким ти можеш уявити ледачі вихідні на дивані. З тим, з ким ти можеш уявити походи в магазин, поїздки до батьків на свята – а не просто з ким можна потусити і переспати.

     Твій майбутній чоловік – той, хто досить зрілий, щоб впоратися з усім тим, чим є справжні стосунки. Це здатність вести дорослі розмови і знаходити компроміси, а не нити, поки не буде по-твоєму, чи оминати тебе, коли починаються труднощі. Він повинен бути відповідальним, підтримувати тебе, бути тим, на кого ти можеш покластися.

     Твій майбутній чоловік – той, кому ти можеш довіряти. Хто перестає фліртувати з іншими дівчатами, як тільки починає зустрічатися з тобою. Про кого ти ніколи не будеш переживати, чому він затримується на роботі, хто не писатиме своїм колишнім. Той, кому ти віриш, кого вважаєш чесним і справжнім.

     Твій майбутній чоловік ставить тебе на перше місце. Він водить тебе на побачення, а не кличе до себе додому в останню хвилину, а потім випроваджує на вулицю. Він запрошує тебе на зустрічі з друзями, будує з тобою плани, а не використовує тебе як запасний план.

     Твій майбутній чоловік – той, кого ти можеш познайомити зі своїми батьками. Кому ти не повинна читати лекцію в машині про те, як вести себе у тебе вдома. Той, кого твої батьки будуть любити таким, яким він є, тому що він по-справжньому хороший, по-справжньому дбає про їхню дочку.

     Твій майбутній чоловік – той, хто змусить тебе відчувати. Хто одним поцілунком змусить твоє серце битися частіше. Хто одним дурним жартом змусить тебе сміятися до сліз. І хто одними обіймами може заспокоїти тебе, коли тобі погано.

     Твій майбутній чоловік – той, для кого тобі не потрібно надягати маску і прикидатися, щоб вразити його. Ти можеш ходити, в чому хочеш, знаючи, що він все одно буде любити тебе. Тому що його любов більша, ніж поверхнева.

     Твій майбутній чоловік – той, хто хоче від відносин і життя того ж, що і ти. Навіть якщо у вас різні особистості, різні цілі, ви повинні збігатися по духу.

     Твій майбутній чоловік – той, хто тобі дійсно подобається, і в чиїх почуттях ти впевнена. З ним ти можеш уявити своє майбутнє. Майбутнє, яке повинно тривати вічно.

     За матеріалами Духовно-психологічної порадні

     Фото: lockerdome.com

     Читай також

    • Запрошуємо сім’ї та молодь від 18 років на Форум Любов.RRO
    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • ДіяТи. Самооцінка українців і те, як це впливає на нас як націю. Марія Тракало
     • Оціни

      [ratemypost]