Що спільного між Нутеллою і Богородицею з Люрду?

Читай також

 • Ось як насправді виглядав св. Миколай
 • 6 святих, які могли літати
 • «Посиденьки зі святими» від «Свічадо» демонструють, що святим має шанс стати кожен!
    • Що спільного між Нутеллою і Богородицею з Люрду?

     Винахідник Нутелли Мішель Ферреро у своїх 89 років відкрив таємницю успіху свого бізнесу. І пов’язана вона із Марією з Люрду

     Мабуть, нікому не варто особливо описувати улюбленого чи не в усіх куточках світу солодкого шоколадно-горіхового дива – Нутелли, найбільш популярного виду солодощів, продаж якого просто рекордний останнім часом.

     Більшість із нас – ласуни, а навіть ті, хто не дуже – перед нутеллою не встоїть. У чому феномен цього винаходу?

     Донедавна власником концерну Ферреро, створеного 1946 року, був Мішель Ферреро. До слова, серед солодощів, які створює концерн, – всіма знані Тік Так, Кіндер Сюрприз, праліне Ферреро Роше.

     Успадкувавши фірму, Мішель удосконалив рецептуру і 1964 року випустив у світ першу партію шоколадного крему під назвою “Нутелла”. І цим здобув собі таку популярність, що жодна із фірм не змогла конкурувати із ним, а сам Мішель став найбагатшим італійцем. Після смерті Мішеля 2015 року концерн успадкували його сини.

     Мішель Ферреро був дуже віруючою людиною і сам під час святкування 50-річчя фабрики зізнався, що без Матінки Божої йому б вдалося зробити зовсім небагато, а всім успіхом завдячує він саме Богородиці з Люрду.

     Щороку Мішель їздив у паломництво до Люрду і у кожній з фабрик було зображення Марії з Люрду. Окрім того, Ферреро понад усе цінував сімейні стосунки, а не славу і багатство, якими володів.

     Саме під час однієї із подорож спало на думку чоловіку назва десерту “Ферреро Рошер”: з французької “рошер” – це “скеля”, що пов’язано з гротом, де з’явилась Богородиця.  А чудова цукерка із ніжного кокосу та мигдалю – рафаелло – своєю назвою завдячує архангелу Рафаїлу.

     Ось такі неймовірні історії улюблених солодощів.

      

     Підготувала Тетяна Трачук

     За матеріалами: deon

      

      

     Читай також

    • Ось як насправді виглядав св. Миколай
    • 6 святих, які могли літати
    • «Посиденьки зі святими» від «Свічадо» демонструють, що святим має шанс стати кожен!
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)