“Christian Song Fest” – найгучніша подія цієї осені

Читай також

 • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
 • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
 • «…Бо Моя сила в немочі показується»
    • “Christian Song Fest” – найгучніша подія цієї осені

     “Christian Song Fest” – фестиваль сучасної християнської пісні – найгучніша подія, що відбулася цієї осені в Коломиї. 

     22жовтня на площі перед Катедральним собором Преображення Господнього талановиту молодь таку різну й неординарну вкотре об’єднала пісня. На фестиваль до писанкового міста з’їхались учасники з різних куточків Прикарпаття. Пісня дзвінко неслася ввись і зачаровувала всіх присутніх.

     Бурхливими оплесками підтримували юних талантів вдячні глядачі, а оцінювали гості серед яких: Народний артист України, автор понад тисячі музичних творів та популярних пісень Остап Гавриш, голова Коломийського міського відділу культури Уляна Мандрусяк і голова Комісії у Справах Молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії бр. Августин-Іван Векляк, ЧСВВ.

     Конкурсанти перебороли всі хвилювання і достойно та чесно змагались за звання кращого виконавця. В результаті кожен учасник отримав диплом та пам’ятні подарунки. Завдяки наполегливості та старанням в чесній боротьбі, перемогу здобула Вікторія Василишин з села Рунгури. В нагороду дівчина отримала можливість здійснити паломництво країнами Європи (Чехія, Німеччина, Франція, Австрія, Угорщина) та стати учасником Європейської зустрічі молоді ТЕЗЕ в Базелі (Швейцарія).

     Гості фестивалю мали змогу не лише насолодитися милозвучністю сучасної християнської пісні, а й потанцювати веселі банси та провести час у неповторній, святковій атмосфері.

     Як наголосили організатори, у час, коли християнська музика набирає популярності серед молоді, коли можна доводити творчістю свою відданість Богу, такі заходи повинні проводитись все частіше. Зазначимо, що фестиваль відбувся завдяки сприянню і підримці таких ініціативних людей як: п.Галина Гуменюк “Гал-Прут”, Михайло Угорський “Західнафтосервіс”, родина Головатюків “Козачок” та ФОП Данищук А. Р. “Гуртівня канцтоварів”. Крім того допомогу в проведенні свята надали управління Коломийського міського відділу культури, управління та священики Коломийсько-Чернівецької єпархії.

     “А пісня – це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лиша. Чим глибше пісня, тим ясніш душа…”

      

     Прес-служба Комісії у Справах Молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії

      

     Читай також

    • Три вагомих причини, чому молодь має поїхати на Європейську зустріч Taizé
    • Чому у церкві легше спастися? Пояснення для молоді
    • «…Бо Моя сила в немочі показується»
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)