Володарями Кубку Патріарха Святослава стала команда УКУ

Читай також

 • «Екосистема твоєї бульбашки»: чи потрібні «фільтри» у час війни?
 • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
 • Українська молодь URBI ET ORBI голосить правду про страждання нашого народу
    • Володарями Кубку Патріарха Святослава стала команда УКУ

     „В здоровому тілі — здоровий дух!“ — довести це на практиці вирішили справжні поціновувачі здорового способу життя Патріаршої курії, Патріаршої комісії у справах молоді, спільно з Відділом душпастирства спорту УГКЦ. І організували 5 грудня турнір із футзалу на Кубок Патріарха Святослава.

     Команда Львівської курії

      

     Команда Київської курії
     Віддані вболівальники: голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислав Пендюк, активістки соціальної ініціативи “Хтось не зробить” Марія Антонів і Марія Дзюбій

     Турнір розпочався молебнем у каплиці Благовіщення Пречистої Діви Марії в Патріаршому домі.

     До змагань готувалися всі — і гравці, і вболівальники. Тож гра була на достойному рівні! Цей турнір був особливий в багатьох аспектах. Перш за все тим, що більшість гравців — священики. Шкода, що парафіяни не мали нагоди побачити як їхні отці вміють грати футбол. Це б заохотило багатьох прийти на Літургію і по-іншому сприйняти саму Церкву. Переконана, що багатьох стереотипів можна було б позбутися лише за цей вечір.

     Гарячі ігрові моменти. Команд УКУ і Духовної семінарії

     Гра команд Львівської і Київської курій

     Між собою змагалися чотири команди — працівники Патріарших Курій з Києва, Львова, працівники й викладачі Українського Католицького Університету та Львівської духовної семінарії.

     Найголовнішим підсумком гри стало бажання розвивати спортивний напрям, пробувати свої сили й в інших видах спорту. Вболівальники, а особливо вболівальниці, теж запалилися бажанням позмагатися, тож невдовзі можна очікувати і якісь турніри для прекрасної половини.

     Після завершення гри у всіх була нагода поспілкуватися та поділитися досвідом проведення різноманітних змагань на своїх парафіях.

     Команди УКУ і Київської курії
     Команди Львівської курії і Духовної семінарії

     Зрештою, цей турнір став прикладом, як поміж головними заняттями, обов’язками, за бажання, можна знаходити час для того, чого справді хочеш. Адже ще до турніру не один вечір відбувалися тренування.

     Команди УКУ і Львівської курії

     Отож, перемогу — кубок Патріарха Святослава вибороли гравці команди Українського католицького університету. Срібло вибігала команда Львівської курії. Бронзу здобули гравці команди Духовної семінарії Святого Духа і четвертою стала команда Київської курії.

     Наталія ПАВЛИШИН

     Світлини автора

      

     Читай також

    • «Екосистема твоєї бульбашки»: чи потрібні «фільтри» у час війни?
    • «Усмішка української молоді є надією вашого народу», – брати Taize Блаженнішому Святославу
    • Українська молодь URBI ET ORBI голосить правду про страждання нашого народу
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"