Дідусь з реанімації: 12 років він заколисує чужих дітей в лікарні

Читай також

 • Отець Ігор Бойко: семінарії готують майбутніх священиків лікувати рани війни
 • У чому символізм Лазаревої суботи та неділі Входу Господнього у Єрусалим
 • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
    • Дідусь з реанімації: 12 років він заколисує чужих дітей в лікарні
     Девіду 82 роки, його власні дочки і внуки давно виросли. Тож двічі на тиждень він приходить доглядати за дітьми в лікарні.

     Щоб носити на руках чужих недоношених малюків і підтримувати їхніх батьків, 12 років тому чоловік пішов на пенсію і залишив роботу в бізнес-маркетинзі.

     Маленький Логан народився на 25-му тижні. Він був дійсно крихітний – важив менше 1 кг.

     Попереду були 6 тижнів в дитячій лікарні. Цей час став справжнім випробуванням для його батьків, які не могли постійно бути зі своїм малюком – вдома на них чекала його старша сестра. Щоранку його мама Мері Бет Брюлет дві години їхала до свого сина в лікарню і щоночі поверталася додому – до своєї старшої дочки. Маленький Логан, якому було необхідне людське тепло і спілкування, залишався в лікарні один. Принаймні, так думала його мама.

     Одного ранку вона як завжди прийшла в уже знайоме відділення і побачила, що її сина тримає на руках літній чоловік.

     «Коли я побачила дідуся, я, звичайно, не змогла стримати сліз», – розповіла вона пізніше в інтерв’ю WXIA. «Мій любий малюк так затишно лежав у нього в долонях, а дідусь був такий щасливий, ніби це був його власний онук».

     Мері встигла зробити пару знімків дідуся з її дитиною. Пізніше фото опублікували на сторінці Дитячого госпіталю в Атланті.

     Публікація зібрала 240 тисяч «лайків» і понад 66 тисяч перепостів. Сам Девід Дойчман (так звати дідуся) став зіркою – про нього написали Newsweek, USA today, FOX 5, CBS News і інші відомі ЗМІ.

     «Деякі мої друзі запитують, що я тут роблю. Я відповідаю: «О, я тримаю дітей. Іноді вони на мене зригують або можуть обпісяти. Це чудово!» Вони дивуються: «Навіщо це тобі треба?» Вони просто не розуміють, яку віддачу я отримую, коли тримаю немовлят на руках», – пояснює Девід.

     Читай також

    • Отець Ігор Бойко: семінарії готують майбутніх священиків лікувати рани війни
    • У чому символізм Лазаревої суботи та неділі Входу Господнього у Єрусалим
    • Перешкоди, щоб зустрітися з Ісусом
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.