Хочеш стати лідером? Прислухайся до порад Олі Зарічинської!

Читай також

 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • Триває набір на річну сертифікатну програму ФБФ УКУ «Християнська традиція для сучасного світу»
 • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
    • Хочеш стати лідером? Прислухайся до порад Олі Зарічинської!

     Часто, коли я вже не знаю, що робити, я кажу: Боже, то – Твоя справа. Роби щось із нею, – Оля Зарічинська, керівник відділу розвитку УКУ.

     “Недобрі” моменти часто допомагають нам в зростанні. Моє дитинство минуло з друзями, які були щирими, а були й заздрісними або й прикрими; зі сльозами. Ці події ставили мене перед питаннями: ну чому, чому люди бувають добрими, а бувають не дуже добрими? В такі моменти я натрапляла на думку, що я хочу бути кращою, хочу бути доброю до людей.

     Дуже багато не залежить від мене. Але я можу пробувати вирішувати проблеми, які стаються в моєму житті, можу щось змінювати. Бо хто, як не я?

     Час – дорогоцінний. Якщо ми його не цінуємо, то багато втрачаємо. Особливо в дитячому, юнацькому віці ми повинні пізнавати, робити більше щось хорошого, щоб зреалізувати свої таланти, бо в кожного з нас ті таланти є, і ми їх повинні знайти.

     Люди, які не навчаються постійно, багато втрачають. І це навчання може бути різне: від друзів, з інтернету – з хороших, корисних порад.

     Дуже багато вже “коліс” вже винайдено – їх тільки треба застосувати.

     Вчіть мови. Тоді ви матимете більше інструментів пізнавати нове.

     Лідер – це той, хто працює з людьми. Він не може бути сам. Звісно, можна бути лідером і для себе, але тоді це вже якесь “роздвоєння особистості” :)

     Всі ми є люди, і нам всім притаманно помилятися, але дуже важливо є визнавати свої помилки, мати бажання вдосконалюватися, рости і покращувати і себе, і світ навколо себе.

     Ми повинні шукати щастя там, де ми є, там, куди ми “послані”. В тій хвилині, в тому місці. Я вірю в те, що навіть у найбільшій біді можна бути щасливим, хоч це може бути нелегко. Я, попри все, можу бути щасливою в цій країні, коли я є з Богом і коли можу реалізовувати себе.

     Довідка

     Оля Зарічинська – керівник відділу розвитку Українського Католицького Університету. Була активною учасницею організацій «Пласт», «Українська молодь Христові», «Віра і світло».

     9 лютого виступила як спікер-мотиватор на старті навчання молоді Стрийської єпархії УГКЦ у “Школі молодіжного християнського лідерства”.

     Читай також: НОВА ШКОЛА МОЛОДІЖНОГО ХРИСТИЯНСЬКОГО ЛІДЕРСТВА ВІДКРИЛАСЯ У СТРИЮ

      

     Читай також

    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • Триває набір на річну сертифікатну програму ФБФ УКУ «Християнська традиція для сучасного світу»
    • Прямий ефір про МАПа-громади. Дізнайтеся чому, кому і для чого потрібно пройти цей курс
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Вокаліст християнського гурту "Територія Душі"