Чого не вистачає чоловікам від дружин і навпаки?

Читай також

 • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
 • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
 • Я знаю, точно знаю про що мене спитають на Страшному Суді
    • Чого не вистачає чоловікам від дружин і навпаки?

     Рік тому портал “ProСтосунки” зробив опитування серед читачів на основі відомих “5 мов любові”. Авторам було цікаво дізнатись, чи отримують чоловіки та жінки саме ту любов одне від одного, якої потребують їхні партнери.


     В опитуванні взяли участь близько 960 людей із сімейним досвідом від 0 до 65+ років.

     Загалом, чоловікам найбільше бракує якісного часу та дотиків. Жінкам не вистачає якісного часу й подарунків.

     Друзі, проводьте більше якісного часу разом. А чоловікам, які бажають отримати більше дотиків, радимо дарувати більше подарунків своїм жінкам!

     Проте чоловіки зізнаються, що стримують якісний час та заохочення від своїх жінок. Також і жінки стримують заохочення та якісний час

     Як змінюється ситуація зі сімейним стажем?

     У перший рік подружнього життя чоловіки недоотримують якісного часу та заохочень. У той же час, самі зізнаються, що недодають своїм жінкам того ж самого. Для жінок у перший рік спільного життя найбільше бракує якісного часу та подарунків. Вони ж стримують від чоловіків заохочення та якісного часу.

     Чоловіки відчувають нестачу дотиків. Жінки ж явно визнають, що недодають дотиків.

     Після семи років подружнього життя пари демонструють глибші проблеми в порозумінні. Першочерговою потребою чоловіків стає бажання дотиків. Цікаво, що відчуття нестачі дотиків для чоловіків зростає з потреби номер три до потреби номер два та номер один із кожним наступним періодом сімейного життя.

     Чоловіки й жінки погоджуються на тому, що їм бракує якісного часу, а саме, як і в усі періоди, чоловіки недодають, а жінки недоотримують того ж якісного часу. Жінки залишаються незмінними в своїх потребах якісного часу й подарунків упродовж усього подружнього життя та зізнаються, що недодають своїм чоловікам заохочень та якісного часу.

     Тож наша порада чоловікам: приділяти своїм жінкам більше часу та дарувати подарунки. Жінкам радимо не забувати про фізичні потреби своїх чоловіків.

     Довідка

     Мова любові №1: Слова підтримки. Мова любові №2: Якісний час. Мова любові № 3: Отримування подарунків. Мова любові № 4: Вчинки служіння. Мова любові № 5: Фізичні доторки.

     У світовому бестселері “5 мов любові” доктор Гері Чепмен показує, що різні люди виявляють свою любов по-різному. Він говорить про п’ять особливих мов любови й про те, як важливо зрозуміти, якої саме з цих мов потребує ваш партнер у шлюбі.

     Джерело: ProСтосунки

     Фото вгорі: wallpaperscraft.com

     Читай також

    • Знову з’явилася можливість пройти курс «Документи Католицької Церкви про шлюб та сім’ю»
    • «Пишучи вірш, молюся»: поезія семінариста про Україну, Бога та любов підкорила серця тисяч українців
    • Я знаю, точно знаю про що мене спитають на Страшному Суді
     • Оціни

      [ratemypost]