Ілон Маск досягає успіху так

Читай також

 • Твоя дитина знає ці правила?
 • Не іди спати, не зробивши цього
 • Перемогти стрес: 5 практичних порад
    • Ілон Маск досягає успіху так

     Американський винахідник Ілон Маск керує двома великими компаніями – Tesla і SpaceX, є засновником компаній the Boring Company, що спеціалізується на бурильних роботах, і  Neuralink — працює у сфері неврології.

     Його успіхи та продуктивність — вражають. Досягати висот йому вдається завдяки п’яти простим правилам:

     1. Не витрачати час на багатолюдні ділові зустрічі

     Ілон Маск переконаний, що багатолюдні ділові зустрічі одна з головних причин загибелі багатьох великих компаній. Вони забирають багато часу і з кожним разом стають гіршими.

     2. Тільки термінові зустрічі

     Ілон Маск переконаний — часті ділові зустрічі необхідні винятково для вирішення нагальних справ. Якщо терміновість відпала, а питання не вирішене, то про зустріч не може бути й мови.

     3. Уникайте незрозумілого жаргону

     Ілон Маск спілкуватися. В силу своїх зобов’язань, спілкується з величезною кількістю людей. Тому для нього принципово висловлюватися лаконічно і зрозуміло. Тож рекомендує не використовувати абревіатури і безглузді слова для назви об’єктів, програмного забезпечення і робочих процесів. Бо все, що вимагає додаткового роз’яснення, перешкоджає комунікації.

     4. Ієрархія не повинна заважати продуктивності

     Ілон Маск упевнений, що в корпоративному середовищі спілкування має відбуватися максимально швидко, щоб виконати роботу в найкоротші терміни, але не через службові інстанції. Той, хто діє навпаки, не працює з Ілоном Маском.

     5. Пряма комунікація

     Джерело проблем багатьох корпорацій — відсутність прямого спілкування керівників з підлеглими, вважає Ілон Маск. Будь-які пропозиції й питання співробітників губляться на численних корпоративних рівнях. Він переконаний: колеги спілкуватися безпосередньо, щоб втілити в життя правильні речі.

     За матеріалами інтернетджерел

     Читай також

    • Твоя дитина знає ці правила?
    • Не іди спати, не зробивши цього
    • Перемогти стрес: 5 практичних порад
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.