Чому молитва за доброго чоловіка не діє?

Читай також

 • Коли варто починати вчити дітей молитися?
 • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
 • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
    • Чому молитва за доброго чоловіка не діє?

     Досить “популярною” серед дівчат, які прагнуть вийти заміж, є молитва до Святого Йосифа за доброго чоловіка.

     І, на жаль, дуже часто можна почути розчаровані розповіді про те, що скільки вже молюсь-молюсь, а результату – ніякого.

     От, власне, тут є декілька “проблемок”.

     Перше запитання: чим є будь-яка молитва для нас, особливо молитва за певне прохання? Нерідко ми переконані, що молитва, промовлена вранці або ввечері, є своєрідною “магічною формулою”, яка мали би нам запевнити здійснення чого, про що просимо. Прошу про доброго чоловіка – і він ну якщо не сьогодні, то завтра-післязавтра має з’явитись у моєму житті. Але так не є. Це не чарівна паличка. Звертатись до Святого Йосифа, просячи про добру половинку, для дівчини не повинно бути ідеєю “ікс”, пігулкою, яка от-от почне діяти.

     Дуже часто така молитва подібна до розмови із добрим другом: коли ти розповідаєш, чого потребуєш, а він вислуховує і намагається допомогти, порадити. Але: УВАГА! було би добре до порад прислухатись і… відкриватись.

     З історій подружніх пар можна просто колекціонувати випадки першої зустрічі і знайомства. Чоловіка/дружину можна зустріти, без перебільшення, всюди! Іноді навіть не виходячи з дому. Головне, щоби серце було відкрите до нової зустрічі.

     Тож слід знайти час для нових зустрічей і знайомств, а ще спробувати не носити зі собою прикріпленої таблички:”хочу заміж”.

     Насправді, як свідчить досвід, щойно дівчина перестає жити єдино тільки цим бажанням, а живе тут і зараз, займається тим, що подобається, тобто стає самодостатньою і щасливою, в її житті з’являється той, хто потрібен.

     Саме тому молитва про доброго чоловіка – це також і молитва про своє щастя, про гармонію, бо у стосунках обоє мають обмінюватися взаємно радістю.

     І не варто вважати, що щось не так, якщо твій чоловік не з’являється таки ось зараз: Бог має для кожного з нас окремий план і місію. Може, він ще не готовий, може ти ще не готова?

     Цю молитву треба навчитись промовляти із вдячністю за той стан, який є. І довіряти, безумовно довіряти Богові. А ще – діяти!

      

      

     Автор: Тетяна Трачук

      

     Читай також

    • Коли варто починати вчити дітей молитися?
    • «Не цілуйте рук, а краще виконуйте свою роботу». Сім історій про Йосифа Сліпого
    • Як отримати якнайбільше користі від Літургії?
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Про автора

       Учасник команди ДивенСвіт:)

       Коментарі

       • Ірина Кисилевич    23.06.2018 о 22:30

        Звісно, заміжжя з неба не впаде- треба щось для того робити. Проте молитва за доброго чоловіка діє – Бог знає, коли відповісти!