“Вітер На-Дії”: один день, п’ять майданчиків, понад півсотні спікерів

Читай також

 • Про ідентичність та цінності – 15-й Екуменічний соціальний тиждень у Львові. ПРОГРАМА заходів
 • Бізнес-школа УКУ на Вітрі на-Дії у Кракові
 • У Кракові завіяв “Вітер На-дії”
    • “Вітер На-Дії”: один день, п’ять майданчиків, понад півсотні спікерів

     Цьогорічний „Вітер На-Дії“, який відбудеться 16 вересня на території Центру Шептицького у Львові, діятиме в п’яти напрямах: інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний.

     У межах Інтелектуального майданчику усі охочі матимуть нагоду поспілкуватися на найрізноманітніші теми. Дізнатися від успішних стартаперів про їхні злети і падіння, довідатися від найвідоміших мандрівників про те, як світ змінює їх, а вони світ, розкрити для себе таємниці великої політики, а саме те, якими внутрішніми цінностями керуються наші можновладці, а також про те, як реально поєднувати кар’єру та сім’ю, а ще дізнатися від людей, які вже стали брендами таємниці їхнього спілкування. Повірте, це ще далеко не увесь перелік того, що зможете дізнатися на “Вітрі На-Дії”.

      

     Театрально-мистецький майданчик стане своєрідною платформою талантів. Тут найрізноманітніші театральні студії — аматори та професіонали, впродовж дня демонструватимуть свої найкращі дійства — дивуватися і насолоджуватися буде чим!

      

     Духовний майданчик допоможе знайти глибинні змісти, відкрити для себе сучасне християнство чи вдосконалитися у власній практиці. Окрім усього буде можливість поспілкуватися з духівниками, отримати цінні порати та почути відповіді на запитання, які турбують саме тебе. Буде час і місце для стишення та молитви.

      

     Творчий майданчик — для  тих, хто любить hand made, хто хоче навчитися чогось нового чи й сам повчити, або дізнатися, як розвинутися у власному хобі.

      

     І нарешті — спортивний майданчик подарує море драйву та емоцій. Тут готують багато рухливих ігор, квести, які запалять змагальницький дух.

      

     Упродовж дня діятиме музичний майданчик. Завершиться захід масштабним вечірнім концертом, учасниками якого будуть популярні молодіжні гурти.

      

     Наталія ПАВЛИШИН

      

     Читай також

    • Про ідентичність та цінності – 15-й Екуменічний соціальний тиждень у Львові. ПРОГРАМА заходів
    • Бізнес-школа УКУ на Вітрі на-Дії у Кракові
    • У Кракові завіяв “Вітер На-дії”
     • Оціни

      [rating-system-posts]

        

       Про автора

       Журналіст "ДивенСвіт"